Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: AHMET KOPUZ TİCARET
2.302,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 2302.02 Electrolux E5K1-6ST 2400 W 1.7 lt Çelik KettleSatıcı: ergençler züccaciye
2.636,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 2636.20 Electrolux E5K1-6ST INOX KETTLESatıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE | 3 yorum
2.675,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 2675.00 Electrolux E5K1-6ST Create 5 Sıcaklık Ayarlı Kettle 1.7 Lt, Hassas Sıcaklık Kontrolü, 40 Dk Sıcak Tutrma Fonksiyonu, Turbo Kaynatma Modu, Ölçü Filtresi, 2400 WattSatıcı: Amazon.com.tr
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 2699.00 Electrolux E5K1-6ST 2400 W 1.7 Lt Çelik KettleSatıcı: Gürbüz-Ev-Aletleri
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 2699.00 Electrolux E5K1-6ST Sıcaklık Ayarlı Paslanmaz Çelik Su IsıtıcıSatıcı: Gürbüz Ev Aletleri
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 2699.00 Electrolux E5K1-6St Su Isıtıcı 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2709 ELECTROLUX E5K1-6ST CREATE 5 KETTLESatıcı: DAMCILAR BEYAZ EŞYA
2.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2700.00 Electrolux Create 5 Su Isıtıcı KettleSatıcı: Senkron ticaret
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 4999.00 Electrolux E5K1-6ST Kettle Su Isiticisi - YeşilSatıcı: PremiumMarket
6.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 6900.00