Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Electrolux E7GK1-8BP Su Isıtıcı Fiyatları

Electrolux Explore 7 E7Gk1-8Bp 2000 W 1.7 Cam Kettle

Satıcı: Anatoptan

4.157,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 4157.01
Electrolux Explore 7 E7Gk1-8Bp 2000 W 1,7 L Demlik Kutulu Cam Su Isıtıcısı Siyah

Satıcı: Anatoptan

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 4199.00
Electrolux E7GK1-8BP Işıklı Cam 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Anatoptan

4.605,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 4605.06
Electrolux E7GK1-8BP Explore 7 Cam Kettle

Satıcı: anatoptan

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 4899.00
Electrolux Explore 7 E7GK1-8BP 1.7 L Cam Su Isıtıcı fume

Satıcı: anatoptan

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 4899.00
Electrolux E7GK1-8BP Explore 7 Cam Kettle

Satıcı: DAPASHOP

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 4999.00
Electrolux E7gk1-8bp Su Isıtıcı 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4999.00
Electrolux Explore 7 E7GK1-8BP 2000 W 1,7 L Demlik Kutulu Cam Su Isıtıcısı Kettle

Satıcı: SEVGİDEKO

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 5199.00
Explore 7 Gri 2000 W Demlik Kutulu Cam Su Isıtıcısı 1,7 lt E7GK1-8BP 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 5509
Electrolux E7GK1-8BP Işıklı Cam 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Doppio

6.719,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 6719.04
Electrolux Explore 7 E7GK1-8BP 2000 W 1,7 L Demlik Kutulu Cam Su Isıtıcısı Kettle

Satıcı: Doppio Bilişim

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 6999.00

Electrolux E7GK1-8BP Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Electrolux E7GK1-8BP Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Cam
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Electrolux E7GK1-8BP Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Bitki Çayı Hazırlama Gizli Rezistans Isıtıcı Alt Tabla Kaymaz Ayaklar 7 Farklı Isı Derece Göstergesi

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Electrolux E7GK1-8BP Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Electrolux E7GK1-8BP Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.