Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Electrolux E7K1-6BP Su Isıtıcı Fiyatları

Electrolux Explore 7 E7K1-6BP Su Isıtıcı 1,7 lt Gizli Rezistanslı Siyah Plastik Tasarım

Satıcı: Hepsiburada | 21 yorum

3.199,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3199.01
Electrolux Explore 7 E7K1-6BP 2400 W 1,7 L Sıcaklık Ayarlı Su Isıtıcısı

Satıcı: Nisan Ticaret

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3450.00
Electrolux Explore 7 E7k1-6Bp 1.7 Lt 2400 W Kettle

Satıcı: Derkashop

3.450,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 3450.60
Electrolux Explore 7 E7K1-6Bp 2400 W 1,7 L Sıcaklık Ayarlı Su Isıtıcısı

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

3.511,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 3511.20
Electrolux Explore 7 E7k1-6Bp 2400 W 1,7 L Sıcaklık Ayarlı Su Isıtıcısı

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

3.531,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 3531.20
Electrolux Explore 7 E7K1-6BP 1.7 L Su Isıtıcı fume

Satıcı: htelektronik

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 3699.00
Electrolux Explore 7 E7K1-6BP Su Isıtıcı 1,7 lt Gizli Rezistanslı Siyah Plastik Tasarım

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE | 21 yorum

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3990.00
Electrolux Explore 7 E7K1-6BP 1.7 L Su Isıtıcı fume

Satıcı: ergenclerzuccaciye

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 3990.00
Electrolux Explore 7 E7K1-6BP Işıklı Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: ergençler züccaciye

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 3990.00
Electrolux Explore 7 E7K1-6Bp 2400 W 1,7 L Sıcaklık Ayarlı Su Isıtıcısı

Satıcı: MUTFAK REYONU

4.399,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 4399.12
Electrolux Explore 7 E7K1-6BP 2400 W 1,7 L Sıcaklık Ayarlı Su Isıtıcısı

Satıcı: SEVGİDEKO

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4499.00
Electrolux Explore 7 E7K1-6BP Işıklı Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Teknosa

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 4499.00
Electrolux E7k1-6bp Su Isıtıcı 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4499.00

Electrolux E7K1-6BP Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Electrolux E7K1-6BP Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Electrolux E7K1-6BP Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre Gizli Rezistans Isıtıcı Alt Tabla Kaymaz Ayaklar Sıcak Tutma 7 Farklı Isı Derece Göstergesi

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Electrolux E7K1-6BP Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.