Fakir Adell Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Fakir Adell Su Isıtıcı Fiyatları

Fakir Adell Çelik Kettle - Rosie 1,7 lt Gizli Rezistanslı Otomatik Kapanma Özellikli - Pembe

Satıcı: çeyizkuşu | 491 yorum

3.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3639.00
Fakir Adell 1.7 L Su Isıtıcı Kettle rose

Satıcı: bilerekal

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 3399.00
FAKİR ADELL PASLANMAZ ÇELİK SU ISITICISI (İNOX)

Satıcı: ARSLAN TİCARET

3.403,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 3403.90
FAKİR ADELL PASLANMAZ ÇELİK SU ISITICISI (PEMBE RENK)

Satıcı: ARSLAN TİCARET

3.403,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 3403.90
Fakir Adel Çelik Elektrikli 2200W Su Isıtıcı Kettle 1,7Litre (Mat-İnox)

Satıcı: arslanticaret23

3.519,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 3519.12
Fakir Adell Su Isıtıcısı Çelik Rose

Satıcı: arslanticaret23

3.519,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 3519.12
Fakir Adell Paslanmaz Çelik Su Isıtıcısı (İnox)

Satıcı: Arslan Ticaret

3.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 3539.10
Fakir Su Isıtıcı Adell RosıeGold İnox Çelik 2200w 1,7Lt

Satıcı: arslanticaret23

3.647,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 3647.04
Fakir Adell Çelik Kettle Mat 7259

Satıcı: arslanticaret23

3.647,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 3647.04
Fakir Adell 1700 ML Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı Kettle rose

Satıcı: arslanticaret | 263 yorum

3.695,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 3695.79
Fakir Adell Çelik Su Isıtıcısı Mat Inox Kettle 2200 W

Satıcı: arslanticaret23

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3699.00
Fakir Adell Su Isıtıcısı Çelik Rose

Satıcı: arslanticaret23

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 3699.00
Fakir Adell Çelik Kettle - Rosie 1,7 lt Gizli Rezistanslı Otomatik Kapanma Özellikli - Pembe

Satıcı: Arslan Ticaret | 491 yorum

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 3799.00
Fakir Adell Su Isıtıcısı Çelik Rose

Satıcı: TAŞARAVM

5.015,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

14 5015.00

Fakir Adell Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Fakir Adell Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti

Fakir Adell Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Filtre Damlatmayan Ağız Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans Paslanmaz Çelik Taban Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var

DOKÜMAN

Fakir Adell Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Fakir Adell Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.