Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Grundig WK 6440 Su Isıtıcı Fiyatları

Grundig WK 6440 Işıklı Cam Su Isıtıcı (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.119,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1129.3
Grundig WK 6440 Işıklı Cam Kettle

Satıcı: ucuz adres 07

1.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 1392.00
GRUNDIG WK 6440 CAM SU ISITICI KETTLE

Satıcı: Alse Home

1.478,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1478.70
GRUNDIG WK 6440 CAM SU ISITICI KETTLE

Satıcı: BAKSERLTD

1.551,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1551.03
Grundig WK 6440 Cam Su Isıtıcısı & Kettle Inox 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 1599.00
Grundig WK 6440 Işıklı Cam Kettle

Satıcı: Teknosa

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 1599.00
Grundig Wk 6440 Işıklı Cam Kettle

Satıcı: Grundig Karşıyaka

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1599.00
Grundig WK 6440 Işıklı Cam Kettle

Satıcı: MediaMarkt

1.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1600.00
Grundig WK 6440 1.7 LT Kettle inox

Satıcı: mediamarkt

1.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1600.00
Grundıg Wk 6440 Cam Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: SALMANLI

1.601,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1601.10
Grundig WK 6440 Işıklı Cam Kettle 1.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 1609
Grundig Wk 6440 Cam Su Isıtıcı Kettle 1,7 lt Gri Malzeme ile Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: EkspresAL | 8 yorum

1.655,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 1655.08
Grundig WK 6440 Işıklı Cam Kettle

Satıcı: SALMANLI

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 1699.00
Grundig Wk 6440 Cam Su Isıtıcı Kettle 1,7 lt Gri Malzeme ile Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: SALMANLI | 8 yorum

1.701,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 1701.08
Grundig WK 6440 2200 W Led İç Aydınlatmalı Cam Kettle

Satıcı: Makroreyon

2.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2049.00
Grundig WK 6440 1.7 LT Kettle inox

Satıcı: gulec

2.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 2098.00

Grundig WK 6440 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Grundig WK 6440 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Cam
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Grundig WK 6440 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Geniş Dolum Açıklığı Gizli Rezistans Ürün İçi Led Aydınlatma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Grundig WK 6440 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.