Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Haier HKE5A 011 Su Isıtıcı Fiyatları

Haier HKE5A 011 2200 W 1,7 LT 7 Farklı Sıcaklık Ayarı Kettle Su Isıtıcısı

Satıcı: Mutoo | 1 yorum

3.127,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3127.08
Haier I-Master Series 5 HKE5A 011 1.7 lt 2200 W Kettle

Satıcı: Ceramic Concept

2.991,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2991.12
HAIER paslanmaz çelik su ısıtıcısı, enerji tasarrufu, 7 sıcaklık ayarı, sıcak tutma fonksiyonu, bir fincan için kaynatın, 1,7 l, 2200 W [I-Master Series 5]

Satıcı: Ceramic Concept

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 3409
Haier 2200 W 1,7 LT 7 Farklı Sıcaklık Ayarı Kettle Su Isıtıcısı

Satıcı: CERAMICCONCEPT

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3399.00
Haier HKE5A 011 2200 W 1,7 LT 7 Farklı Sıcaklık Ayarı Kettle Su Isıtıcısı

Satıcı: MAYJET | 1 yorum

4.300,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4300.08
37700002-Haier Hke5a 011 Siyah Su Isıtıcı

Satıcı: ANKASTREGRUP

4.329,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4329.90
37700002-Haier HKE5A 011 Siyah Su Isıtıcı

Satıcı: ANKASTREGRUP

4.359,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4359.04
Haier I-Master Series 5 HKE5A 011 1.7 lt 2200 W Kettle

Satıcı: cepekspress

4.399,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4399.12
Haier Hke5a 011 2200 W 1,7 Lt 7 Farklı Sıcaklık Ayarı Kettle Su Isıtıcısı

Satıcı: Cepekspress

4.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4449.10
HAİER HKE5A 011 I-Master Series 5 Su Isıtıcı

Satıcı: Cepekspress

4.699,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 4699.06
Haier Hke5A 011 Kettle Su Isıtıcı Siyah 4.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 4859.00
Haier 2200 W 1,7 LT 7 Farklı Sıcaklık Ayarı Kettle Su Isıtıcısı

Satıcı: Cepekspress

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 4999.00
HAİER HKE5A 011 I-Master Series 5 Su Isıtıcı

Satıcı: NewBanyo

5.111,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 5111.00

Haier HKE5A 011 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Haier HKE5A 011 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Cam
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Haier HKE5A 011 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Çay Filtresi Var
• Filtre Tipi (Çay) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Değişken Sıcaklık Ayarı Elektronik Kontrol Paslanmaz Çelik Gövde Su Sıçratmayı Önleyen Ağız Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Haier HKE5A 011 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.