Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Homend Smart Heatrow 1616H Su Isıtıcı Fiyatları

Homend Smart Heatrow 1616H Dokunmatik , Çift Duvarlı ,paslanmaz Çelik, Sessiz Cool Touch ,xl Su Isıtıcı (Wı-Fı ile Kontrol) - Siyah

Satıcı: Satsan | 46 yorum

3.955,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3955.08
Homend Smart Heatrow 1616H Dokunmatik, Çift Duvarlı, Paslanmaz Çelik, Sessiz Cool Touch, XL Su Isıtıcı Wi-Fi ile kontrol

Satıcı: TAŞARAVM

3.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 3800
Homend Smart Heatrow 1616H Dokunmatik , Çift Duvarlı ,paslanmaz Çelik, Sessiz Cool Touch ,xl Su Isıtıcı (Wı-Fı ile Kontrol) - Siyah

Satıcı: TAŞARAVM | 46 yorum

4.130,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4130.80
HOMEND Smart Heatrow 1616h Dokunmatik,çift Duvarlı,paslanmaz Çelik, Xl Su Isıtıcı(WI-FI ÖZELLİKLİ)

Satıcı: Satsan

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4299.00
Homend Smart Heatrow 1616h Dokunmatik,çift Duvarlı,paslanmaz Çelik, Xl Su Isıtıcı(WI-FI ÖZELLİKLİ)

Satıcı: TAŞARAVM

4.399,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4399.12
Homend Smart Heatrow 1616H Dokunmatık Xl Su Isıtıcı (Wı-Fı Ile Kontrol)

Satıcı: TAŞARAVM

4.917,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4917.90
Homend Smart Heatrow 1616h Dokunmatik,çift Duvarlı,paslanmaz Çelik, Xl Su Isıtıcı(WI-FI ÖZELLİKLİ) siyah

Satıcı: satsan

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 4999.00
Homend SMART HEATROW 1616H DOKUNMATIK XL SU ISITICI (WI-FI ILE KONTROL)

Satıcı: TAŞARAVM

6.599,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 6599.12

Homend Smart Heatrow 1616H Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Homend Smart Heatrow 1616H Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Homend Smart Heatrow 1616H Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çift Kaplamalı Dokunulabilir Yüzey Dijital Gösterge Dokunmatik Kontrol Gizli Rezistans Hızlı Kaynatma Sessiz Kaynama Teknolojisi Sıcak Tutma Uygulama Üzerinden Kontrol Wifi Bağlantısı Zamanlama Özelliği

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Homend Smart Heatrow 1616H Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.