Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

King KSI386 Arya Su Isıtıcı Fiyatları

KSI 386 Arya Dijital Su Isıtıcı-Siyah - Siyah

Satıcı: VeyarDuo | 1 yorum

1.728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1728.00
King KSI386 Arya Dijital Su Isıtıcı-Siyah

Satıcı: King

2.016,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2016.00
King KSI386 Arya Dijital Su Isıtıcı-Beyaz

Satıcı: King

2.060,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2060.80
King KSI386 Arya Dijital Su Isıtıcı- Siyah

Satıcı: Hazal Mutfak Eşyaları

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2249.00
King KSI386 Arya Dijital Su Isıtıcı-Beyaz

Satıcı: Hazal Mutfak Eşyaları

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2249.00
King KSI386 Arya Dijital Su Isıtıcı | 1,7L, 1500W, Dokunmatik Panel, El Yakmaz Çelik Kettle, 4 Isı Modu (Siyah)

Satıcı: KİNG EV ALETLERİ

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 2309
King KSI386 Arya Dijital Su Isıtıcı | 1,7L, 1500W, Dokunmatik Panel, El Yakmaz Çelik Kettle, 4 Isı Modu (Beyaz)

Satıcı: KİNG EV ALETLERİ

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 2309
KSI 386 Arya Dijital Su Isıtıcı-Siyah - Siyah

Satıcı: Zeki Elektronik | 1 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2499.00
King Ksı386 Arya Dijital Su Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLD GLOBAL

3.342,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3342.80
King Ksı386 Arya Dijital Su Isıtıcı-Beyaz

Satıcı: GOLD GLOBAL

3.342,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3342.80
King  King Arya Dijital Su Isıtıcı 1.7L 1500W Siyah – Dokunmatik, Mama Ve Çay Modlu, Paslanmaz Çelik

Satıcı: kızılelmada

6.063,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 6063.20

King KSI386 Arya Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

King KSI386 Arya Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

King KSI386 Arya Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Bebek Mama Suyu Fonksiyonu Bitki Çayı Hazırlama Çay Demleyebilme Özelliği Değişken Sıcaklık Ayarı Dijital Gösterge Filtre Kahve Yapabilme Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Sıcak Tutma Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

King KSI386 Arya Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.