Kiwi KK-3304 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Kiwi KK-3304 Su Isıtıcı Fiyatları

Kiwi Kettle Su Isıtıcısı Beyaz 1.7lt 2000W Otomatik Kapanma - 360° Gövde - Kablo Saklama KK-3304

Satıcı: İKİZLER ZÜCCACİYE | 8 yorum

441,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 441.60
Kk-3304 Plastik Kettle Su Isıtıcısı Beyaz 1.7Lt

Satıcı: Urgancıoğlu

444,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 444.10
Kiwi Su Isıtıcı Ketlle 1,7 Lt Kk-3304

Satıcı: İKİZLER ZÜCCACİYE | 28 yorum

446,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 446.20
Kiwi Su Isıtıcı Kettle KK-3304

Satıcı: Ev Marketi

527,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 527.12
Kiwi KK3304 Su Isıtıcı Kettle beyaz

Satıcı: AnkaBilgisayar

544,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 544.00
Kiwi KK3304 Su Isıtıcı Kettle beyaz

Satıcı: URGANCIOĞLU

545,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 545.00
Kiwi Su Isıtıcı Ketlle 1,7 Lt Kk-3304

Satıcı: Urgancıoğlu

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 549.00
Kiwi Su Isıtıcı Ketlle 1,7 Lt Kk-3304

Satıcı: Ev Marketi

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 599.00
Kiwi 3304 2000 Plastik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Urgancıoğlu

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 599.00
Kiwi Kk-3304 1.7 Litre 2000 Watt Su Isıtıcı Kettle Beyaz

Satıcı: Evmarketi

604,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 604.30
Kiwi Su Isıtıcı Kettle KK-3304

Satıcı: Urgancıoğlu

792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 792.00

Kiwi KK-3304 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Kiwi KK-3304 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Kiwi KK-3304 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Menteşeli Kapak

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Kiwi KK-3304 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.