Kiwi KK-3330 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Kiwi KK-3330 Su Isıtıcı Fiyatları

Kk-3330 Su Isıtıcı (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 389,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 399.35
Kk-3330 Su Isıtıcı (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 389,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 399.35
Kiwi Kiwii Su Isıtıcı Çelik Kettle Kk-3330

Satıcı: Onur Market

586,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 586.50
Kiwi KK-3330 Çelik Kettle Su Isıtıcı

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

612,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 612.36
Kiwi Kk-3330 Çelik Su Isıtıcı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

628,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 628.53
Kiwi KK-3330 1.7 L 1800 W Su Isıtıcı Çelik Kettle inox

Satıcı: kuzeypazarlama

629,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 629.87
Kiwi Kk-3330 1.7 L Çelik Su Isıtıcı 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 609
Kiwi Su Isıtıcı Çelik Kettle KK-3330

Satıcı: Kuzey Pazarlama

652,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 652.04
Kiwi Çelik Kettle Su Isıtıcı KK-3330

Satıcı: Kuzey Pazarlama

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 659.00
Kiwi Su Isıtıcı Çelik Kettle KK-3330

Satıcı: Onur Market

690,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 690.24
Kiwi Kk-3330 Çelik Su Isıtıcı

Satıcı: Onur Market

734,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 734.02
Kiwi KK-3330 1.7 L 1800 W Su Isıtıcı Çelik Kettle inox

Satıcı: onurmarket

759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 759.00
Kiwi Kk-3330 1.7 L 1800 W Su Isıtıcı Çelik Kettle

Satıcı: Etinova

934,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 934.50
Kiwi KK-3330 1.7 L 1800 W Su Isıtıcı Çelik Kettle

Satıcı: ETİNOVA

940,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 940.80
Kiwi 1,9 lt Kapasiteli Çelik Su Isıtıcı KK-3330 Yeşil Renk Hızlı Isıtma Özelliği ile

Satıcı: e-koz | 2 yorum

966,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 966.00
Kiwi 1,9 lt Kapasiteli Çelik Su Isıtıcı KK-3330 Yeşil Renk Hızlı Isıtma Özelliği ile

Satıcı: Etinova | 2 yorum

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 1050.00

Kiwi KK-3330 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Kiwi KK-3330 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Kiwi KK-3330 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Menteşeli Kapak

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok

Kiwi KK-3330 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.