Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı Fiyatları

Kiwi Su Isıtıcı | 2.2L Paslanmaz Çelik, 360° Kablosuz, Gizli Rezistans

Satıcı: Fırsat Dünyası

619,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 619.73
Kiwi Kk-3334 Su Isıtıcı | 2.2L Paslanmaz Çelik, 360° Kablosuz, Gizli Rezistans

Satıcı: FırsatDünyası

645,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

2 645.20
Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 609
Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı | 2.2L Paslanmaz Çelik, 360° Kablosuz, Gizli Rezistans

Satıcı: Fırsat Dünyası

659,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 659.31
Kiwi KK-3334 2.2 L Paslanmaz Çelik 360° Kablosuz Gizli Rezistans Su Isıtıcı metalik-gri

Satıcı: firsatdunyasii

665,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 665.10
Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı | 2.2L Paslanmaz Çelik, 360° Kablosuz, Gizli Rezistans

Satıcı: Fırsat Dünyası

683,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 683.05
Kiwi KK-3334 Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı 2.2l 1500 W Gizli Rezistans ve 360° Kablosuz Kullanım

Satıcı: Fırsat Dünyası | 42 yorum

698,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 698.28
Kiwi Kk-3334 Su Isıtıcı 2.2 L Paslanmaz Çelik 360 Derece Kablosuz Gizli Rezistans 649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 659
Kiwi KK-3334 Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı 2.2l 1500 W Gizli Rezistans ve 360° Kablosuz Kullanım

Satıcı: herbirivar | 42 yorum

799,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 799.89
Kiwi Kk-3334 Su Isıtıcı | 2.2L Paslanmaz Çelik, 360° Kablosuz, Gizli Rezistans

Satıcı: Evmarketi

839,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

10 839.90
Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı | 2.2L Paslanmaz Çelik, 360° Kablosuz, Gizli Rezistans

Satıcı: İnter Teknoloji

879,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 879.12
Kiwi KK-3334 2.2 L Paslanmaz Çelik 360° Kablosuz Gizli Rezistans Su Isıtıcı metalik-gri

Satıcı: herbirivar

892,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 892.74
Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı | 2.2L Paslanmaz Çelik, 360° Kablosuz, Gizli Rezistans

Satıcı: Acar Elektronik

946,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 946.68
Kiwi Su Isıtıcı | 2.2L Paslanmaz Çelik, 360° Kablosuz, Gizli Rezistans

Satıcı: İnter Teknoloji

969,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 969.03

Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Menteşeli Kapak

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok

Kiwi KK-3334 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.