Kiwi KK-3340 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Kiwi KK-3340 Su Isıtıcı Fiyatları

Kiwi Retro KK-3340 1800 W Kırmızı 2.2 lt Kettle

Satıcı: MINIHOME TR

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 959
Kiwi Kk-3340 Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı Kettle 2,2 Litre Mavi

Satıcı: MINIHOME TR

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 959
Kiwi KK-3340R Su Isıtıcı Kettle Kırmızı

Satıcı: Pandora Ticaret

1.028,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1028.02
Kiwi Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı Kettle 2,2 Litre

Satıcı: MaviSepet

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1099.00
Kiwi Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı Kettle 2,2 Litre

Satıcı: MiniHome

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1099.00
Kiwi KK-3340 Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı Kettle 2,2 Litre 1800 Watt Güçlü Isıtma - Kırmızı

Satıcı: MiniHome | 105 yorum

1.103,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 1103.08
Kiwi KK-3340R Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı kirmizi

Satıcı: tekno-mark

1.108,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 1108.09
Kiwi KK-3340 Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı Kettle 2,2 Litre 1800 Watt Güçlü Isıtma - Kırmızı

Satıcı: pandorra teknoloji | 105 yorum

1.130,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1130.68
Kiwi KK-3340R Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı kirmizi

Satıcı: fullmoonhome

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 1199.00
Kiwi KK-3340W Su Isıtıcı Kettle Mavi

Satıcı: ESMEL AVM

1.319,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 1319.12
Kiwi Kk-3340 Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı Kettle 2,2 Litre

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

1.424,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1424.10
Kiwi KK-3340B Paslanmaz Çelik Retro Su Isıtıcı Kettle - Mavi

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

1.454,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 1454.03
Kiwi Su Isıtıcı Kettle Mavi 2.2 Lt 1800W Kk-3340B 4105

Satıcı: Hepsibende

1.593,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1593.10
KİWİ SU ISITICI KETTLE KIRMIZI 2.2 LT 1800W KK-3340R 4259

Satıcı: Hepsibende

1.628,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1628.90
KİWİ SU ISITICI KETTLE MAVİ 2.2 LT 1800W KK-3340B 4105

Satıcı: Hepsibende

1.628,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1628.90

Kiwi KK-3340 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Kiwi KK-3340 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Kiwi KK-3340 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Retro Tasarım

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok

Kiwi KK-3340 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.