Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Krups Excellence Çelik Su Isıtıcısı 1.7 L Satıcı: TrendShop
2.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 2900.00
Krups Excellence 1,7 L Paslanmaz Çelik Elektrikli Su Isıtıcısı Akülü 360° Taban Gizli Direnç Kireç Önleyici Filtre BW552D10 - Inox
Satıcı: Evi Kur | 12 yorum
3.248,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 3248.00
Krups Excellence Su Isıtıcısı, Fırçalanmış Metal Yüzey, 1.7 L Kapasite, Kolay Açılır Kapak, Hassas Döküş Ucu, Sap Üzerinde Su Seviyesi Göstergesi, Otomatik Kapanma Özelliği Satıcı: Tefal - Rowenta - WMF Türkiye
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
3 3509
Krups Excellence 1,7 L Paslanmaz Çelik Elektrikli Su Isıtıcısı Akülü 360° Taban Gizli Direnç Kireç Önleyici Filtre BW552D10 - Inox
Satıcı: tefal | 12 yorum
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 3499.00
Krups Excellence Çelik Su Isıtıcısı 1.7 L Satıcı: Tefal
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 3499.00