Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Schafer Carina Su Isıtıcı Fiyatları

Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı-Krem

Satıcı: Schafer

1.845,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 1845.23
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Schafer

1.845,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 1845.23
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli 1.8 L Su Isıtıcısı krem

Satıcı: Schafer

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1999.00
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı-Krem 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1999.00
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı-Siyah

Satıcı: My Evim

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2000.00
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı-Kırmızı

Satıcı: SCHAFER

2.088,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 2088.19
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı-Krem

Satıcı: SCHAFER

2.088,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 2088.19
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı-Kırmızı

Satıcı: ON8

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2099.00
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı Kettle Siyah

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

2.216,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2216.10
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı Kettle Krem

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

2.216,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 2216.10
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli Su Isıtıcı 1,8 lt Kırmızı Renkli Güvenli Tasarım

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE | 4 yorum

2.290,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 2290.80
Schafer Carina Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı 1,8 lt Siyah El Yakmaz Gövde ve Gizli Rezistans

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE | 2 yorum

2.290,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 2290.80
Schafer Carina Paslanmaz Çelik El Yakmaz Gövdeli 1.8 L Su Isıtıcısı krem

Satıcı: çeyizmağazası

2.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 2350.00

Schafer Carina Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Schafer Carina Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Schafer Carina Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Kapak Geniş Döküm Açıklığı Gizli Rezistans Retro Tasarım Silikon Kapak Yanmaz Dış Yüzey

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var

DOKÜMAN

• Renk Kodları 2SE088-25003-KMZ01 2SE088-25003-KRM01 2SE088-25003-SIY01

Schafer Carina Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.