Schafer Hitze Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Schafer Hitze Su Isıtıcı Fiyatları

Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (Kettle)-Kırmızı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

1.193,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1193.90
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (Kettle)-Rosegold

Satıcı: BAHAR HOME AVM

1.193,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1193.90
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (Kettle)-Kırmızı

Satıcı: BAHAR HOME AVM

1.214,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1214.10
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (Kettle)-Inox

Satıcı: BAHAR HOME AVM

1.214,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 1214.10
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (Kettle)-Kırmızı

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

1.487,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1487.20
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (KETTLE)-inox

Satıcı: hesaplıaldım

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1499.00
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı 2 lt Kırmızı Otomatik Kapanma Özelliği ile - Antrasit

Satıcı: Foton | 3 yorum

1.518,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1518.00
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (Kettle)-Rosegold - Rose Gold

Satıcı: Foton | 8 yorum

1.518,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1518.00
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (Kettle)-Inox 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1509
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (Kettle)-İnox

Satıcı: SCHAFER

1.565,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1565.88
Schafer Hitze Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı (KETTLE)-kırmızı

Satıcı: hesaplıaldım

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1599.00

Schafer Hitze Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Schafer Hitze Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Schafer Hitze Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Schafer Hitze Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.