Sinbo SK-8015 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Sinbo SK-8015 Su Isıtıcı Fiyatları

Sinbo SK-8015 Kablosuz Su Isıtıcı Paslanmaz Çelik Kettle Krom - Inox

Satıcı: eco.shop | 79 yorum

713,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 713.92
Sinbo Sk-8015 Kablosuz Su Isıtıcı Siyah

Satıcı: Buluttabul

689,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 689.08
Sinbo 8015 Kablosuz Su Isıtıcı

Satıcı: BuluttaBul

695,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 695.10
Sinbo SK-8015 Kablosuz Su Isıtıcı Paslanmaz Çelik Kettle

Satıcı: BULUTTABUL

719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 719.10
Sinbo Sk-8015 Işıklı Kablosuz Çelik 1.5 Lt Kettle

Satıcı: BULUTTABUL

759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 759.06
Sinbo SK-8015 Kablosuz Su Isıtıcı Siyah - Beyaz

Satıcı: eco.shop | 4 yorum

768,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 768.00
Sinbo SK-8015 1.7 L Su Isıtıcı Kettle inox

Satıcı: eco.shop

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 789.00
Sinbo SK-8015 1.7 L Su Isıtıcı Kettle inox

Satıcı: BuluttaBul

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 799.00
Sinbo Sk 8015 Paslanmaz Çelik Kablosuz Su Isıtıcı

Satıcı: TEKTAVA

799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 799.10
Sinbo SK-8015 Kablosuz Su Isıtıcı Paslanmaz Çelik Kettle

Satıcı: Wunderbar

799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 799.99
Sinbo Sk-8015 Kablosuz Su Isıtıcı Siyah

Satıcı: Tektava

822,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 822.71

Sinbo SK-8015 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Sinbo SK-8015 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Yok

Sinbo SK-8015 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Yok

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Sinbo SK-8015 Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Sinbo SK-8015 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.