Sinbo SK-8028 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Sinbo SK-8028 Su Isıtıcı Fiyatları

Sinbo SK-8028 1500 W 1.8 LT Çelik Kettle

Satıcı: DEKOSTAR

698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 708
SİNBO SK-8028 SU ISITICI

Satıcı: DEKOSTAR

703,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 703.12
Sinbo SK-8028 1500 W 1.8 LT Çelik Kettle 360 derece

Satıcı: DEKOSTAR

767,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 767.05
SİNBO SK-8028 SU ISITICI

Satıcı: Burak Züccaciye

791,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 791.12
Sinbo SK-8028 1500 W 1.8 Lt Çelik Kettle 360 Derece Gizli Rezistans ve Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: DEKOSTAR | 73 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 799.00
Sinbo SK-8028 1500 W 1.8 L Çelik Kettle antrasit

Satıcı: dekostar

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 799.00
Sinbo 1500 W 1.8 LT Çelik Kettle 360 derece

Satıcı: DEKOSTAR

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 829.00
Sinbo SK-8028 1500 W 1.8 Lt Çelik Kettle 360 Derece Gizli Rezistans ve Otomatik Kapanma Özelliği

Satıcı: Burak Züccaciye | 73 yorum

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 849.00
Sinbo SK-8028 1500 W 1.8 L Çelik Kettle antrasit

Satıcı: burakzuccaciye

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 849.00
Sinbo SK-8028 1500 W 1.8 Lt Su Isıtıcı Çelik Kettle

Satıcı: GOLD GLOBAL

1.138,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 1138.16

Sinbo SK-8028 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Sinbo SK-8028 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Sinbo SK-8028 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans Paslanmaz Çelik Gövde

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Sinbo SK-8028 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.