Sinbo SK-8035 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Sinbo SK-8035 Su Isıtıcı Fiyatları

SK-8035 Bej Retro Kettle 2.2L Paslanmaz Çelik Elektrikli Su Isıtıcı 360° Kablosuz 1800W

Satıcı: sepetdelisi

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 1109
Sinbo Sk-8035 Su Isıtıcı

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.082,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1082.31
Sinbo SK-8035 Bej Retro Kettle 2.2l Paslanmaz Çelik Elektrikli Su Isıtıcı 360° Kablosuz 1800W - Krem

Satıcı: ATB GLOBAL

1.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1170.00
Sinbo SK-8035 Bej Retro Kettle 2.2l Paslanmaz Çelik Elektrikli Su Isıtıcı 360° Kablosuz 1800W - Krem

Satıcı: Almex

1.195,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1195.08
Sinbo SK-8035 1800 W Su Isıtıcı kirmizi

Satıcı: PekdemirSüpermarket

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1199.00
Sinbo Sk-8035 Su Isıtıcı

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 1290.00
Sinbo Sk-8035 Su Isıtıcı

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

1.315,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 1315.65
Sinbo Sk-8035 Su Isıtıcı

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

1.315,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 1315.66
Sinbo SK-8035 1800 W Su Isıtıcı kirmizi

Satıcı: sinboresmimagazasi

1.384,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1384.90
Sinbo Sk-8035 Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: BIQPLANET

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 1399.00

Sinbo SK-8035 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Sinbo SK-8035 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Susuz Çalışma Emniyeti

Sinbo SK-8035 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Retro Tasarım

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var

Sinbo SK-8035 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.