Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Yok
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Skytech Helen ST-K4110 Su Isıtıcı Fiyatları

Skytech St-K 4110 Helen 1500 W 1.8 Lt Çelik Kettle

Satıcı: Tıkla sipariş et

515,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 515.30
Skytech St-K 4110 Helen 1500 W 1.8 Lt Çelik Kettle

Satıcı: umut ticaret

533,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 533.10
Skytech St-K4110 Helen 1800 ml Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: Bestem Müzik

541,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 541.31
Skytech Helen Çelik Kettle Su Isıtıcısı

Satıcı: Electrovitrin

549,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 549.12
SKYTECH HELEN ST-K4110 ÇELİK KETTLE

Satıcı: Hepsibende

568,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 568.96
Skytech Helen ST-K4110 Çelik Kettle 1,8 lt Kapasite ile Otomatik Kapanma Özelliği - Inox

Satıcı: Akıllıelma | 128 yorum

584,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 584.20
Skytech St-K 4110 Helen 1500 W 1.8 Lt Çelik Kettle

Satıcı: Digitalia | 23 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 599.00
Skytech ST-K4110 Helen 1800 ML Su Isıtıcı Kettle inox

Satıcı: UmutTicaret | 74 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 599.00
Skytech Helen St-k4110 Çelik Kettle

Satıcı: İSTANBUL VİTRİN

613,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 613.00
Skytech Helen St-k4110 Çelik Kettle

Satıcı: Electrovitrin

614,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 614.00
Skytech Skytech ST-K4110 Helen Işıklı Çelik 1.8 Lt Kettle

Satıcı: Hepsibende

615,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 615.95
Porsima Skytech ST-K Helen 1500 W 1.8 lt Çelik Kettle, Porsima, İnox

Satıcı: umutticaret

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 659

Skytech Helen ST-K4110 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Skytech Helen ST-K4110 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Skytech Helen ST-K4110 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Yok
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Skytech Helen ST-K4110 Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Skytech Helen ST-K4110 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.