Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Smeg 50's Style KLF05 Su Isıtıcı Fiyatları

Smeg 50'S Style Retro Pastel Yeşil Klf05pgeu 1400 W 0.8 Lt Mini Kettle

Satıcı: NF BİLİŞİM

6.496,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 6496.10
smeg 50's Style Retro Serisi Mini Su Isıtıcı / Kettle

Satıcı: NF BİLİŞİM

7.039,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 7039.12
smeg 50's Style Retro Serisi Mini Su Isıtıcı / Kettle

Satıcı: NF BİLİŞİM

7.039,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 7039.12
Smeg 50'S Style Retro Serisi Mini Su Isıtıcı / Kettle - Yeşil

Satıcı: NF Bilişim | 6 yorum

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 7499.00
Smeg 50'S Style Retro Mini Su Isıtıcı 0,8 lt Plastik Malzeme ile Hızlı Isıtma ve Şık Tasarım - Mavi

Satıcı: NF Bilişim | 6 yorum

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 7499.00
SMEG KETTLE KLF05PGEU

Satıcı: Gurur Tekstil

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7799.00
50'S Style Retro Serisi Mini Su Isıtıcı / Kettle

Satıcı: NF BİLİŞİM

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 8499.00
50'S Style Retro Serisi Mini Su Isıtıcı / Kettle

Satıcı: NF BİLİŞİM

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 8499.00
Smeg 50'S Style Mini Kettle Pastel Mavi Klf05Pbeu 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 9499.00
SMEG 50's Style Retro Mirror Steel Ocak Üstü Islıklı Demlik

Satıcı: SMEG TÜRKİYE

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9500.00
Smeg 50'S Style Paslanmaz Çelik Set Üstü Düdüklü Kettle 2.3 Lt Beyaz

Satıcı: SİZİN REYON

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 9800.00
Smeg 50'S Style Set Üstü Düdüklü Kettle 2.3 Lt Siyah

Satıcı: SİZİN REYON

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 9800.00
CKLW2001SS 50's Style Gümüş Set Üstü Düdüklü Kettle 2.3 Lt 9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 9810
CKLW2001PK 50's Style Pembe Set Üstü Düdüklü Kettle 2.3 Lt 9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 9810
Smeg 50'S Style Retro Cklw2001Ss 2.3 Lt Inox Düdüklü Kettle 9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 9800.00
Smeg KLF05PBEU Mini Kettle Mavi 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 9999.00
Smeg KLF05PGEU Mini Kettle Pastel Yeşili 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 9999.00
Smeg KLF05CREU Retro Mini Kettle Krem 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 9999.00
Smeg 50’S Style Krem Retro Krem Kettle

Satıcı: Premium Outlet

10.679,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 10679.10
SMEG 50'S Style KLF05BLEU Retro Siyah Mini Kettle

Satıcı: desibela

10.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

20 10909
SMEG - Chaleira Anni50 KLF05RDEU Kırmızı

Satıcı: Smeg Türkiye

11.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

21 11209
SMEG 50'S Style KLF05CREU Retro Mini Kettle Krem

Satıcı: desibela

11.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

22 11359
Smeg 50's Style KLF05 800 ML 1400 W Mini Su Isıtıcı Kettle krem

Satıcı: ernpazarlama

20.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

23 20800.00
Smeg 50's Style KLF05 800 ML 1400 W Mini Su Isıtıcı Kettle Mavi mavi

Satıcı: ernpazarlama

20.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

24 20900.00

Smeg 50's Style KLF05 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Smeg 50's Style KLF05 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Uzunluğu:
100 cm
Kablo Yuvası:
Var

Smeg 50's Style KLF05 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Kapak Gizli Rezistans

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

Smeg 50's Style KLF05 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.