Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Smeg KLF04BLEU Su Isıtıcı Fiyatları

Smeg KLF04RDEU Çelik Kettle 1,7 L Kırmızı 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 13999.00
Smeg KLF04WHEU Çelik Kettle 1,7 L Beyaz 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 13999.00
Smeg KLF04BLEU Çelik Kettle 1,7 L Siyah 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 13999.00
Smeg KLF04RDEU Retro Kırmızı Isı Ayarlı 2400 Watt 1.7 Litre Çelik Kettle

Satıcı: GURUR TEKSTİL

15.809,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 15809.07
Smeg KLF04WHEU Retro Beyaz Isı Ayarlı 2400 Watt 1.7 Litre Çelik Kettle

Satıcı: GURUR TEKSTİL

15.809,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 15809.07
Smeg KLF04CREU su ısıtıcısı, 2400, 1,7 litre, krem rengi

Satıcı: desibela

16.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 16920
Smeg Kırmızı Isı Ayarlı Kettle KLF04RDEU

Satıcı: Gurur Tekstil | 60 yorum

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 16999.00
Smeg KLF04WHEU Beyaz Isı Ayarlı Elektrikli Su Isıtıcısı – Şık Tasarım, Hassas Sıcaklık Kontrolü ve 1,7 L Kapasite

Satıcı: Gurur Tekstil | 60 yorum

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 16999.00
Smeg 50'S Style Retro Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Premium Sepet

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 16999.00
Smeg KLF04 1.7 LT Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı Kettle Pastel Mavi pastel-mavi

Satıcı: jumboturkiye

17.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17050.00
Smeg KLF04 1.7 LT Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı Kettle Siyah siyah

Satıcı: jumboturkiye

17.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 17050.00
Smeg KLF04PBEU Kettle/Su Isıtıcı, 1.7 Litre

Satıcı: Smeg Türkiye

17.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 17098
Smeg Klf04Pgeu Su İsıtıcısı, Çelik, 1.7 Litre, Pastel Yeşil

Satıcı: PremiumSepet

17.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 17098
SMEG Standart Isı Ayarlı Su Isıtıcı Pastel Mavi Klf04pbeu

Satıcı: SMEG TÜRKİYE

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

14 17800.00
SMEG Pembe Isı Ayuarli Kettle

Satıcı: Desibela

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

15 17800.00
Smeg 50'S Style Retro Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: PM Puro Malzemeleri

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

16 17800.00
Smeg Klf04 Retro Kettle Kırmızı

Satıcı: SİZİN REYON

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 17800.00
Smeg Klf04 Retro Kettle Mavi

Satıcı: SİZİN REYON

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 17800.00
Kırmızı Isı Ayarlı Kettle 17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

19 17810
Pastel Yeşil Isı Ayarlı Kettle 17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

20 17810

Smeg KLF04BLEU Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Smeg KLF04BLEU Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Smeg KLF04BLEU Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Filtre Kaymaz Ayaklar Sesli Uyarı Sistemi Sessiz Kaynama Teknolojisi Sıcak Tutma Sıcaklık Ayarlı Led Gösterge Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak Yavaş Açılan Kapak 7 Farklı Isı Derece Göstergesi

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Smeg KLF04BLEU Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.