Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Sunny Flora SN5KTL38 Su Isıtıcı Fiyatları

Sunny Flora Çelik Kettle - 1,7 lt - Inox

Satıcı: Evidea | 1436 yorum

645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 645.00
Sunny Sn5Ktl38 Paslanmaz Çelik 1500W 1,7 Litre Kettle

Satıcı: Teknoev Market

643,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 643.80
Sunny KTL38 Çelik Su Isıtıcı 1500W 1.7 Lt

Satıcı: Evidea

645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 645.00
Sunny Flora Çelik Kettle - 1,7 lt - Inox

Satıcı: Teknoev Market | 1436 yorum

671,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 671.60
Sunny SN5KTL38 Flora 1700 ML Paslanmaz Çelik su Isıtıcı Kettle gri

Satıcı: TeknoevMarket

675,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 675.22
Sunny Flora SN5KTL40 Led Işıklı Çelik Kettle Su Isıtıcı 1.7 L Kapasite 1500W (Gri/Inox)

Satıcı: Teknoev Market

686,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 686.40
Sunny Sn5ktl38 Flora 1700 Ml Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı Kettle Gri

Satıcı: VEYİSOĞLU

693,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 693.30
Sunny KTL38 Çelik Su Isıtıcı 1500W 1.7 Lt

Satıcı: ErShopp

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 699.00
Sunny SN5KTL38 Flora 1700 ML Paslanmaz Çelik su Isıtıcı Kettle gri

Satıcı: ershop

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 699.00
Sunny Sn5ktl38 Flora 1700 Ml Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: KINDAÇ OFİS ÜRÜNLERİ

776,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 776.70

Sunny Flora SN5KTL38 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Sunny Flora SN5KTL38 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Sunny Flora SN5KTL38 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Menteşeli Kapak

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Sunny Flora SN5KTL38 Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Sunny Flora SN5KTL38 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.