Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Süsler Spring SS-4110 Su Isıtıcı Fiyatları

Süsler SS-4110 Spring Kırmızı Elektrikli Su Isıtıcı 1,8 Lt – Şık, Dayanıklı ve Hızlı Isıtma Özellikli

Satıcı: ANADOLU.TİCARET | 48 yorum

731,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 731.40
Süsler SS-4110 Spring Su Isıtıcı Kettle 1.8 L kirmizi

Satıcı: bilerekal

674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 674.10
Süsler SS-4110 Spring Inox Kettle

Satıcı: bilerekal

697,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 697.62
Süsler Ss-4110 Spring Inox Kettle (1,8lt)

Satıcı: TAHİROĞULLARI

698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 698.00
Süsler SS-4110 Spring 1500 W 1.8 lt Kırmızı Çelik Kettle

Satıcı: bilerekal

726,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 726.53
Süsler 1,8 lt Çelik Su Isıtıcı SS-4110 Hızlı Isıtma ve Otomatik Kapanma Özellikleriyle - Siyah - Gri

Satıcı: bilerekal | 5 yorum

748,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 748.70
Süsler Su Isıtıcı Kettle Ss-4110 1,8 Litre 2000w

Satıcı: TAHİROĞULLARI

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 750.00
Süsler Ss-4110 Spring 1500 W 1.8 Lt Çelik Kettle Inox

Satıcı: bilerekal

796,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 796.40
Süsler Ss-4110 Spring 1500 W 1.8 Lt Çelik Kettle Kırmızı

Satıcı: bilerekal

796,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 796.40
Süsler SS-4110 Spring 1500 W 1.8 lt Kırmızı Çelik Kettle

Satıcı: Mobilya Park

857,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 857.50
Süsler SS-4110 Spring Su Isıtıcı Kettle 1.8 L kirmizi

Satıcı: mobilyapark

875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 875.00
Süsler Ss-4110 Plastik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Mordut

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 899.00

Süsler Spring SS-4110 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Süsler Spring SS-4110 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Aşırı Isınma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Süsler Spring SS-4110 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Yanmaz Tutma Sapı

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Süsler Spring SS-4110 Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Süsler Spring SS-4110 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.