Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

WMF Stelio Su Isıtıcı Fiyatları

Wmf Stelio Süt Köpürtücü Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SALE OUTLET

3.096,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3096.60
WMF 7211000794 Stelio 1,7 Litre Gümüş Kettle

Satıcı: Premium Sepet

5.536,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 5536.02
WMF 7211000794 Stelio 1,7 Litre Gümüş Kettle

Satıcı: ernshop

5.547,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 5547.55
Wmf Stelio Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Premium Sepet

5.819,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5819.03
WMF Stelio Su Isıtıcısı 1.7L

Satıcı: AKDENİZZUCCACİYE | 28 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 5999.00
WMF Stelio Su Isıtıcısı 1.7L

Satıcı: ernshop | 28 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 5999.00
Stelio Siyah Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı 1,2 lt 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 6009
Wmf Stelio Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: ERNSHOP

6.109,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 6109.06
WMF Stelio Su Isıtıcı 1,7 Lt

Satıcı: GURMEPLUS

6.304,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 6304.03
WMF Stelio Su Isıtıcı 1,7 Lt

Satıcı: WMF

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 6499.00
Stelio Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı 1,7 lt 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 6499.00
WMF Stelio Su Isıtıcı - 1,7 lt 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 6499.00

WMF Stelio Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

WMF Stelio Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

WMF Stelio Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

WMF Stelio Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.