Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Yok
Kaynama Göstergesi:
Var

Xenon Smart X7101 Akıllı Su Isıtıcı Fiyatları

Xenon Smart Akıllı Kettle Paslanmaz Çelik Çift Katmanlı Led Ekranlı Hızlı Kaynatma Akım Korumalı Su Isıtıcı 1.5 Lt X7101 - Yeşil

Satıcı: Xenon Smart | 74 yorum

2.183,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2183.09
Xenon Smart Akıllı Kettle Paslanmaz Çelik Çift Katmanlı Led Ekranlı Hızlı Kaynatma Akım Korumalı Su Isıtıcı 1.5 Lt X7101 - Krem

Satıcı: Xenon Smart | 74 yorum

2.207,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 2207.08
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.5 lt Wi-Fi 2200 W App ile Kontrol Sesli Asistan Desteği Su Isıtıcı X7101 (Krem)

Satıcı: XENON SMART TEKNOLOJİ

2.316,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 2316.16
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.5 lt Wi-Fi 2200 W App ile Kontrol Sesli Asistan Desteği Su Isıtıcı X7101 (Yeşil)

Satıcı: XENON SMART TEKNOLOJİ

2.316,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 2316.16
Xenon Smart Akıllı Kettle Paslanmaz Çelik Çift Katmanlı Wi-Fi Mobil Uygulama ile Uzaktan Kontrol Edilebilen Otomatik Kapanma Hızlı Kaynatma Kaçak Akım Korumalı Su Isıtıcı 1.5 Lt (Krem) X7101

Satıcı: XenonSmart

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 2409
Xenon Smart Akıllı Kettle | Mobil Kontrol, Wifi, 1.5 Lt, Çelik, 2200W, Sesli, Akıllı, Su Isıtıcı (Yeşil - )

Satıcı: Xenon Smart

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2399.00
Xenon Smart Akıllı Kettle | Mobil Kontrol, Wifi, 1.5 Lt, Çelik, 2200W, Sesli, Akıllı, Su Isıtıcı Krem - )

Satıcı: Xenon Smart

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2399.00
Xenon Smart X7101 2200 W 1.5 L Wi-Fi Akıllı Su Isıtıcısı yesil

Satıcı: xenonsmart

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 2399.00
Xenon Smart Akıllı Kettle Mobil Kontrol, Wifi, 1.5 Lt, Çelik, 2200W, Sesli, Akıllı, Su Isıtıcı (Yeşil - X7101)

Satıcı: Xenonsmart

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2399.00
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.5LT Hacimli Ön Ayarlı Isıtma Özellikli Led Ekranlı 360° Dönebilen 2200W Su Isıtıcı X7101

Satıcı: Xenon Smart

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 2399.00
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.5LT Hacimli Ön Ayarlı Isıtma Özellikli Led Ekranlı 360° Dönebilen 2200W Su Isıtıcı X7101

Satıcı: Xenon Smart

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 2399.00
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.5LT Hacimli Ön Ayarlı Isıtma Özellikli Led Ekranlı 360° Dönebilen 2200W Su Isıtıcı X7101

Satıcı: XenonSmart

2.399,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 2399.01
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.5LT Hacimli Ön Ayarlı Isıtma Özellikli Led Ekranlı 360° Dönebilen 2200W Su Isıtıcı X7101

Satıcı: XenonSmart

2.399,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 2399.01
Xenon Smart X7101 2200 W 1.5 L Wi-Fi Akıllı Su Isıtıcısı krem

Satıcı: xenonsmart

2.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 2399.90
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.5 Lt Wi-Fi 2200 W App İle Kontrol Sesli Asistan Desteği Su Isıtıcı Krem X7101

Satıcı: Xenonsmart

2.412,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 2412.60

Xenon Smart X7101 Akıllı Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Xenon Smart X7101 Akıllı Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Xenon Smart X7101 Akıllı Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Değişken Sıcaklık Ayarı Dijital Gösterge Gizli Rezistans Kahve Sıcak Tutma Sıcak Tutma Süt Isıtma Uygulama Üzerinden Kontrol Wifi Bağlantısı

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Yok
• Konuşma Özelliği Yok

Xenon Smart X7101 Akıllı Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.