Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Xenon Smart X7103 Akıllı Cam Su Isıtıcı Fiyatları

Xenon Smart Akıllı Kettle Paslanmaz Çelik Çift Katmanlı Led Ekranlı Hızlı Kaynatma Akım Korumalı Su Isıtıcı 1.7 Lt X7103 - Siyah

Satıcı: Xenon Smart | 24 yorum

2.483,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

1 2483.08
Xenon Smart Akıllı Cam Kettle 1.7 lt Wi-Fi 2200 W App Kontrol Sesli Asistan Desteği Cam Su Isıtıcı X7103 (Beyaz)

Satıcı: XENON SMART TEKNOLOJİ

2.388,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 2388.33
Xenon Smart Akıllı Cam Kettle 1.7 lt Wi-Fi 2200 W App Kontrol Sesli Asistan Desteği Cam Su Isıtıcı X7103 (Siyah)

Satıcı: XENON SMART TEKNOLOJİ

2.388,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 2388.33
Xenon Smart Akıllı Kettle Paslanmaz Çelik Çift Katmanlı Led Ekranlı Hızlı Kaynatma Akım Korumalı Su Isıtıcı 1.7 Lt X7103 - Beyaz

Satıcı: Xenon Smart | 24 yorum

2.483,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

4 2483.08
Xenon Smart Akıllı Kettle Paslanmaz Çelik Mobil Uygulama Kontrollü Otomatik Kapanma Hızlı Kaynatma Kolay Temizlik Kaçak Akım Korumalı Led Işıklı Cam Hazneli Su Isıtıcısı 1.7 Lt (Beyaz) X7103

Satıcı: XenonSmart

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 2709
Xenon Smart Akıllı Cam Kettle 1.7 lt Wi-Fi 2200 W App Kontrol Sesli Asistan Desteği Cam Su Isıtıcı Siyah

Satıcı: Xenon Smart

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2699.00
Xenon Smart Akıllı Cam Kettle 1.7 lt Wi-Fi 2200 W App Kontrol Sesli Asistan Desteği Cam Su Isıtıcı Beyaz

Satıcı: Xenon Smart

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2699.00
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.7lt Hacimli Ön Ayarlı Isıtma Özellikli LED Ekranlı 2200W Su Isıtıcı X7103

Satıcı: Xenon Smart

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 2699.00
Xenon Smart Akıllı Kettle 1.7lt Hacimli Ön Ayarlı Isıtma Özellikli LED Ekranlı 2200W Su Isıtıcı X7103

Satıcı: Xenon Smart

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 2699.00
Xenon Smart Akıllı Kettle 2200W, 1.7 Litre, Mobil Kontrol, Sesli Asistan, Akıllı Cam Siyah Su Isıtıcı (X7103)

Satıcı: Xenonsmart

2.705,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 2705.10
Xenon Smart Akıllı Kettle 2200W, 1.7 Litre, Mobil Kontrol, Sesli Asistan, Akıllı Cam Beyaz Su Isıtıcı (X7103)

Satıcı: Xenonsmart

2.705,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 2705.10
Xenon Smart X7103 2200 W Beyaz 1.7 lt Cam Kettle

Satıcı: XenonSmart

2.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 2999.90

Xenon Smart X7103 Akıllı Cam Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Xenon Smart X7103 Akıllı Cam Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Cam
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Xenon Smart X7103 Akıllı Cam Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Değişken Sıcaklık Ayarı Dijital Gösterge Gizli Rezistans Hızlı Kaynatma Ürün İçi Led Aydınlatma Uygulama Üzerinden Kontrol Wifi Bağlantısı

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Xenon Smart X7103 Akıllı Cam Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.