Altus AL 1128 Su Sebili

En Düşük Su Soğukluğu:
Soğutma Kapasitesi:
2.0 lt/h
Soğuk Su Tank Kapasitesi:
Musluk Sayısı:
2
Kontrol:
Yan Bardaklık:
Yok

Altus AL 1128 Su Sebili Fiyatları

Altusal 1128 Beyaz Su Sebili Soğuk Ilık İki Musluklu Üstten Damacana Tasarımı İle Kolay Kullanım Tüm İllere Gönderim.

Satıcı: Batızcy

4.968,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4968.00
Altus Al 1128 Soğuk Su Sebili

Satıcı: AldımGeldim

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4999.00
Altus AL 1128 Su Sebi̇li̇

Satıcı: aldimgeldim

5.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 5039.00
Altus AL 1128 Su Sebi̇li̇

Satıcı: Etinova

5.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 5049.00
Altus AL1128 Soğuk Su Bardaklıklı Elektronik Üst Damacanalı Su Sebili

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

5.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5130.00
Altus Al 1128 Beyaz Su Sebili Soğuk Ilık İki Musluklu Üstten Damacana Tasarımı ile Kolay Kullanım

Satıcı: Online Elektronik | 33 yorum

5.449,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 5449.80
Altus Al 1128 Beyaz Su Sebili Soğuk Ilık İki Musluklu Üstten Damacana Tasarımı ile Kolay Kullanım

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP | 33 yorum

5.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5459.00
Altus AL 1128 Su Sebili 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 5499.00
Altus Al 1128 Soğuk Su Sebili

Satıcı: Altus

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5499.00
Altus Al 1128 Su Sebili

Satıcı: Electro Beyaz Shop

5.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 5549.00
Altus Al 1128 Su Sebili

Satıcı: Etinova

5.690,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 5690.50
Altus Al 1128 Soğuk Su Sebili

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 5699.00
Altus AL1128 Soğuk Su Bardaklıklı Elektronik Üst Damacanalı Su Sebili

Satıcı: ElectroBeyazShop

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5899.00
Altus Al 1128 Su Sebili

Satıcı: Helya Home

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 7009
Altus AL 1128 Soğuk & Ilık Su Sebili (Beyaz)

Satıcı: EFEFARUKAVM

7.325,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 7325.23

Altus AL 1128 Su Sebili Fiyat Geçmişi

Altus AL 1128 Su Sebili Temel Özellikleri

2.0 lt/h
2
Yok

Altus AL 1128 Su Sebili Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Üst Damacanalı
• Kontrol Mekanik
• Yan Bardaklık Yok
• Diğer Özellikler Ortam Sıcaklığında Su İmkanı Adaptör Damacana Kapağı

PERFORMANS

• Soğuk Su Tank Kapasitesi 3.2 lt
• En Düşük Su Soğukluğu 10 °C
• Soğutma Kapasitesi 2.0 lt/h
• Sıcak Su Özelliği Yok

TASARIM

• Musluk Sayısı 2
• Renk Beyaz

Altus AL 1128 Su Sebili Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.