Arçelik 1150 GD Su Sebili

En Düşük Su Soğukluğu:
Soğutma Kapasitesi:
2.5 lt/h
Soğuk Su Tank Kapasitesi:
En Yüksek Su Sıcaklığı:
Isıtma Kapasitesi:
4 lt/h
Sıcak Su Tank Kapasitesi:
Musluk Sayısı:
3
Kontrol:

Arçelik 1150 GD Su Sebili Fiyatları

Arçelik 1150 Gd Gizli Damacanalı Su Sebili

Satıcı: Atacel Elektronik | 5 yorum

17.669,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 17669.07
Arçelik 1150 Gd Su Pınarı & Bardaklık - Gizli Damacana

Satıcı: NA PAZARLAMA

17.479,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 17479.10
Arçelik 1150 Gd Gizli Damacanalı Su Pınarı

Satıcı: Altın Mobilya

18.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 18399.10
Arçelik 1150 GD Su Sebili Gri

Satıcı: VizyonDeneyim | 29 yorum

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 18500.00
Arçelik 1150 Gd Su Pınarı & Bardaklık - Gizli Damacana

Satıcı: Altın Mobilya | 51 yorum

18.599,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 18599.07
Arçelik 1150 GD Sıcak- Soğuk Su Mekanik Üst Damacanalı Su Sebili

Satıcı: Altın Mobilya

18.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 18999.05
Arçelik 1150 GD Gizli Damacanalı Su Sebili

Satıcı: Altın Mobilya

18.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 18999.05
Arçelik 1150 Gd Su Sebili Gizli Damacana

Satıcı: Atacel

19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 19499.00
Arçelik 1150 GD Su Sebili Gri

Satıcı: altinmobilyaas

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 19999.00
Arçelik Su Pınarı 1150 Gd

Satıcı: Vizyon Deneyim Teknoloji Mağazaları

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 21000.00
Arçelik 1150 GD Su Sebili Gri (Gizli Damacana)

Satıcı: Marka Bizdedir

27.972,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 27972.75

Arçelik 1150 GD Su Sebili Fiyat Geçmişi

Arçelik 1150 GD Su Sebili Temel Özellikleri

2.5 lt/h
4 lt/h
3
Yan Bardaklık:
Var

Arçelik 1150 GD Su Sebili Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PERFORMANS

• Soğuk Su Tank Kapasitesi 4 lt
• En Düşük Su Soğukluğu 10 °C
• Soğutma Kapasitesi 2.5 lt/h
• Sıcak Su Özelliği Var
• Sıcak Su Tank Kapasitesi 1.1 litre
• En Yüksek Su Sıcaklığı 90 °C
• Isıtma Kapasitesi 4 lt/h

TASARIM

• Musluk Sayısı 3
• Renk Gri
• Ağırlık 16.6 kg
• Yükseklik 1040 mm
• Genişlik 310 mm
• Derinlik 360 mm

Arçelik 1150 GD Su Sebili Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.