Siemens DW15702 Su Sebili

En Düşük Su Soğukluğu:
Soğuk Su Tank Kapasitesi:
En Yüksek Su Sıcaklığı:
Isıtma Kapasitesi:
3 lt/h
Musluk Sayısı:
3
Kontrol:

Siemens DW15702 Su Sebili Fiyatları

Siemens Dw15702 Su Sebili

Satıcı: ÖZGÜÇLÜ

15.931,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 15931.00
Siemens Dw15702 Gizli Damacanalı Su Sebili

Satıcı: marketkolik

17.107,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 17107.09
Siemens Dw15702 Gizli Damacanalı Su Sebili

Satıcı: SmartEvim

17.276,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 17276.10
Siemens DW15702 Gizli Damacanalı Su Sebili

Satıcı: Smartevim

17.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 17299.00
Siemens DW15702 Gizli Damacanalı Su Sebili

Satıcı: tecnoland

17.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 17299.00
Siemens DW15702 Su Sebili – Sıcak ve Soğuk Su Dağıtımı, Ev ve Ofis İçin Pratik ve Dayanıklı Tasarım

Satıcı: Rakipsizfiyat | 89 yorum

18.107,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 18107.10
Siemens DW15702 Su Sebili – Sıcak ve Soğuk Su Dağıtımı, Ev ve Ofis İçin Pratik ve Dayanıklı Tasarım

Satıcı: Smartevim | 89 yorum

18.180,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 18180.57
Siemens DW 15702 Soğuk Su Elektronik Alt Damacanalı Su Sebili

Satıcı: Smartevim

18.809,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 18809.05
Siemens

Satıcı: Smartevim

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 19999.00
Siemens Dw15702 Gizli Damacanalı Su Sebili

Satıcı: Kurtoğlu Ticaret

20.662,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 20662.50
Siemens DW 15702 Soğuk Su Elektronik Alt Damacanalı Su Sebili

Satıcı: Kurtoğlu Ticaret

21.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 21650.00
Siemens DW15702 Gizli Damacanalı Su Sebili (Gri - Siyah)

Satıcı: KURTOĞLU TİCARET

21.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 21750.00

Siemens DW15702 Su Sebili Fiyat Geçmişi

Siemens DW15702 Su Sebili Temel Özellikleri

3 lt/h
3

Siemens DW15702 Su Sebili Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Alt Damacanalı
• Kontrol Mekanik
• Diğer Özellikler Led Gösterge Oda SIcaklığında Su Alabilme İmkanı Paslanmaz Çelik Gövde

PERFORMANS

• Soğuk Su Tank Kapasitesi 1.2 lt
• En Düşük Su Soğukluğu 5 °C
• Sıcak Su Özelliği Var
• En Yüksek Su Sıcaklığı 90 °C
• Isıtma Kapasitesi 3 lt/h

TASARIM

• Musluk Sayısı 3
• Renk Inox
• Ağırlık 17.597 kg
• Yükseklik 9990 mm
• Genişlik 31.8 mm
• Derinlik 360 mm

Siemens DW15702 Su Sebili Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.