Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Net Ağırlık:
2.65 kg
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
75 dB
Su Haznesi:
Yok

Altus AL 606 SR Elektrikli Süpürge Fiyatları

Altus 606 Sr Kırmızı - Siyah Toz Torbasız Süpürge HEPA Filtreli 2.5 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş

Satıcı: MarkaReyon | 28 yorum

3.952,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 3952.50
Altus Al 606 Sr Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: İsdedGrup

3.827,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3827.00
Altus Al-606 Sr 890 W Hepa Filtreli Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Altus Online

4.138,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4138.50
Altus 606 Sr Kırmızı - Siyah Toz Torbasız Süpürge HEPA Filtreli 2.5 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş

Satıcı: eyshome | 28 yorum

4.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 4185.00
Altus Al 606 Sr 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı - Siyah

Satıcı: ETİNOVA

4.435,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 4435.20
Altus AL 606 SR 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: pakticaret

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4500.00
Altus AL 606 SR Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Galeribeyaz

4.556,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 4556.07
Altus AL 606 SR Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: sanaleşya

4.556,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 4556.07
Altus Al 606 Sr Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Helya Home

4.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 4690.00
Altus AL 606 SR Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Firsatkolay

4.793,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 4793.06
Altus AL 606 SR Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ONWO

4.799,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 4799.04
Altus AL 606 SR 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: firsatkolay

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 4849.00
Altus AL 606 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (Kırmızı)

Satıcı: SEFA HOME

5.555,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 5555.20
Altus Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: SARUHANEVİM

5.935,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5935.05

Altus AL 606 SR Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Altus AL 606 SR Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
2.65 kg
6 m
75 dB
Yok

Altus AL 606 SR Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 292 mm
• Boy 283 mm
• Derinlik 432 mm
• Net Ağırlık 2.65 kg
• Kablo Uzunluğu 6 m

Altus AL 606 SR Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.