Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
75 dB
Su Haznesi:
Yok

Altus AL 606 ST Elektrikli Süpürge Fiyatları

Altus Al 606 St Süpürge Toz Torbasız Turbo Başlık Özelliği ile 0,2 L Toz Haznesi - 0 - Altın

Satıcı: butikAli | 2 yorum

4.463,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4463.07
Altus 606 St Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Teknosepeti

4.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 4385.00
Altus Al 606 St Süpürge Toz Torbasız Turbo Başlık Özelliği ile 0,2 L Toz Haznesi - 0 - Altın

Satıcı: teknosepetii | 2 yorum

4.464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4464.00
Altus 606 St Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: BAKSERLTD

4.553,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 4553.01
Altus Al 606 St 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: teknosepeti

4.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4555.00
Altus Al 606 St 890W Hepa Filtreli Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Galeribeyaz

4.627,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4627.10
Altus AL 606 ST 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: asiltechnology

4.738,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 4738.00
Altus AL 606 ST 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: yamanbeyazesya

4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 4749.00
Altus Al 606 St 890 W Toz Torbasız Süpürge - Siyah

Satıcı: evimponcik

4.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 4850.00
Altus AL 606 ST 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Tetamio

4.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 4950.00
Altus Al 606 St 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: e-koz

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4999.00
Altus AL 606 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (Mavi)

Satıcı: SEFA HOME

5.555,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 5555.20
Altus AL 606 ST 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: PELİDA DTM

5.626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 5626.00
Altus Al 606 St 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: MAVİAY TİCARET

6.341,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 6341.30

Altus AL 606 ST Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Altus AL 606 ST Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
6 m
75 dB
Yok

Altus AL 606 ST Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m

Altus AL 606 ST Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.