Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Ses Seviyesi:
76 dB

Altus AL 6323 BS Elektrikli Süpürge Fiyatları

Altus AL 6323 BS Toz Torbalı Süpürge Kırmızı - Siyah 890 Watt Güçlü Emiş Teknolojisi ile

Satıcı: BakserLTD | 72 yorum

4.556,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4556.07
Altus Toz Torbalı Al 6323BS Toz Torbalı Süpürge Mekanik C 500-1000 L 22 - 0 - Altın

Satıcı: GÜMÜŞ ELEKTRONİK ÖZEL EĞT.HİZ.GIDA SAN.T | 1 yorum

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4649.07
Altus AL 6323 BS 750W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: smartteknolojii

4.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 4830.00
Altus AL 6323 BS 750W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: TuruncuElma

4.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 4995.00
Altus BS 750 W Toz Torbalı Süpürge AL 6323

Satıcı: ÇETİN85 TİCARET

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5500.00
Altus Al 6323 Bs Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: MAVİAY TİCARET

6.081,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 6091.35
Altus Al 6323 Bs 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: NOVAELECTRONICS

6.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 6140.00
Altus AL 6323 BS 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: AKPADTM

6.141,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 6141.33
Altus Al 6323 Bs Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

6.193,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 6193.50
Altus AL 6323 BS TOZ TORBALI SÜPÜRGE

Satıcı: OZDIJITEK

6.344,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 6344.10
Altus AL 6323 BS 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Novaelectronıcs

6.565,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 6565.80
Altus AL 6323 BS Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

6.574,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 6574.17

Altus AL 6323 BS Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Altus AL 6323 BS Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Altus AL 6323 BS Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok

Altus AL 6323 BS Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.