Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Altus AL 6534 SD Elektrikli Süpürge Fiyatları

Altus AL 6534 SD Kablolu Dik Saplı Süpürge

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

1.406,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1406.50
Altus AL 6534 SD Kablolu Dik Saplı Süpürge

Satıcı: Mucize Fiyatlar

1.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 1419.00
Altus Al 6534 Sd Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: FEBHOME

1.513,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1513.00
Altus Al 6534 Sd Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

1.513,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1513.00
Altus Al 6534 Sd Kablolu Dik Saplı Süpürge 0,6 L Toz Haznesi ile HEPA Filtreli Güçlü Temizlik - Siyah

Satıcı: BahadırTech | 60 yorum

1.580,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1580.07
Altus Al 6534 Sd Kablolu Dik Saplı Süpürge - 0

Satıcı: TEKNOROOM | 1 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 1599.00
Altus AL 6534 SD Kablolu Dik Saplı Süpürge

Satıcı: TEKNOROOM

1.648,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1648.03
Altus AL 6534 SD Kablolu Dik Saplı Süpürge

Satıcı: Hmh Can Kardeşler

1.674,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 1674.00
Altus Al 6534 SD Kablolu Dikey Süpürge Siyah

Satıcı: ETİNOVA

1.702,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 1702.40
Altus Al 6534 SD Kablolu Dikey Süpürge siyah

Satıcı: techbahadir

1.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1800.00
Altus Al 6534 SD Kablolu Dikey Süpürge siyah

Satıcı: Etinova

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 1900.00
Altus AL 6534 SD Kablolu Dik Saplı Süpürge

Satıcı: AKPADTM

2.055,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 2055.31
Altus AL 6534 SD Kablolu Dik Saplı Süpürge

Satıcı: RC PAZARLAMA

2.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 2190.00
Altus AL 6534 SD Kablolu Dik Saplı Süpürge

Satıcı: EGE TEKNO

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 2200.00

Altus AL 6534 SD Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Altus AL 6534 SD Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
5 m
Yok

Altus AL 6534 SD Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Toz Torbası Yok
• Toz Haznesi Var
• Su Haznesi Yok
• Toz Kapasitesi 600 ml

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Altus AL 6534 SD Elektrikli Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Altus AL 6534 SD Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.