Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
6 saat

Arçelik Go 2 SD 9361 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Arçelik Go 2 Sd 9361 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: Altın Mobilya

13.406,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 13406.63
Arçelik Go 2 Sd 9361 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: Altın Mobilya

13.484,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 13484.10
Arçelik Imperium Go 2 SD 9361 Dik Şarjlı Süpürge antrasit

Satıcı: altinmobilyaas

14.224,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 14224.05
Arçelik Imperium® Go 2.0 SD 9361 Şarjlı Dikey Süpürge - Siyah

Satıcı: Altın Mobilya | 32 yorum

14.414,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 14414.07
Arçelik Imperium Go 2 SD 9361 Dik Şarjlı Süpürge antrasit

Satıcı: teknoarcelik

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 14499.00
Arçelik GO 2 SD 9361 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: Altın Mobilya

14.724,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 14724.05
Arçelik Imperium® Go 2.0 Sd 9361 Elektrikli Şarjlı Dikey Süpürge 0,5 L Toz Haznesi ve Güçlü Emiş - Siyah

Satıcı: Şen kardeşler elektronik

15.297,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 15297.57
ARCELIK Go 2 Sd 9361 Dik Şarjlı Süpürge Siyah

Satıcı: ALTIN MOBİLYA

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 15509
Imperium® Go 2.0 Sd 9361 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Cazip Alışveriş

15.663,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 15663.10
Arçelik Imperium® Go 2.0 SD 9361 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

16.598,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 16598.90
Arçelik Imperium Go 2.0 Sd 9361 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: BAŞARAN ÇEYİZ DTM

16.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 16900.00
Arçelik Imperium Go 2.0 Sd 9361 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: KILIÇLAR

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 16999.00
Arçelik Go 2 Sd 9361 Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

18.962,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 18962.02

Arçelik Go 2 SD 9361 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Arçelik Go 2 SD 9361 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
6 saat
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.8 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
580 ml

Arçelik Go 2 SD 9361 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H12
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 280 mm
• Boy 1090 mm
• Derinlik 250 mm
• Net Ağırlık 2.8 kg

Arçelik Go 2 SD 9361 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.