Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Yok
Net Ağırlık:
8.9 kg

Arçelik S 7610 Robotto Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arçelik S 7610 Robotto 1800 W Islak Kuru Süpürge

Satıcı: ÖNKOL BEYAZ EŞYA VE KÜÇÜK EV ALETLERİ

7.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7300.00
Arçelik S 7610 Robotto 1800 W Islak Kuru Süpürge

Satıcı: Gazioglu DTM

7.641,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7641.40
Arçelik S 7610 1800 W Islak Kuru Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: teknoarcelik

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 7749.00
Arçelik S 7610 Kırmızı Süpürge Islak-Kuru 200 Watt Emiş Gücü - Beyaz

Satıcı: arces | 10 yorum

7.857,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 7857.57
Arçelik S 7610 Robotto Islak-Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: Gazioglu DTM

8.156,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8156.59
Arçelik S 7610 Robotto 1800 W Islak Kuru Süpürge

Satıcı: Gazioglu DTM

8.585,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 8595.88
Arçelik S 7610 Robotto Islak-Kuru Süpürge - Kırmızı

Satıcı: Gazioglu DTM | 5 yorum

8.585,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 8585.88
Arçelik S 7610 Robotto 1800 watt ıslak Kuru Kovalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Arces

9.196,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 9196.63
Arçelik S 7610 1800 W Islak Kuru Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: karabaghome

9.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 9249.00
Arçelik S 7610 Robotto 1800 watt ıslak Kuru Kovalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Karabağ Ticaret

9.309,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9309.02
Arçelik S 7610 Robotto Kırmızı Elektrikli Süpürge 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 9499.00
Arçelik S 7610 Robotto 1800 watt ıslak Kuru Kovalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

10.007,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 10007.24

Arçelik S 7610 Robotto Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arçelik S 7610 Robotto Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
8.9 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Seviyesi:
82 dB
Su Haznesi:
Yok

Arçelik S 7610 Robotto Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Var
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Plastik
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Yok
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Bez Filtre

ÖLÇÜLER

• En 390 mm
• Boy 580 mm
• Derinlik 360 mm
• Net Ağırlık 8.9 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Arçelik S 7610 Robotto Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.