Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
8.3 kg
Kablo Uzunluğu:
6 m

Arçelik TRB 3174 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arçelik Trb 3174 Toz Torbalı Süpürge 4.5 lt Kapasite ile Güçlü Temizlik ve Kolay Kullanım - Mor - Siyah

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 2 yorum

6.044,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 6044.07
Arçelik Trb 3174 Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: G-Gürses Dayanıklı Tüketim

6.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 6229.10
Arçelik TRB 3174 Toz Torbalı Süpürge - Mor

Satıcı: G-GÜRSES DAYANIKLI TÜKETİM | 87 yorum

6.509,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 6509.07
Arçelik Trb 3174 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Arces Pazarlama

6.593,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 6593.90
Arçelik Trb 3174 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Arces

6.950,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 6950.68
Arçelik Trb 3174 Toz Torbalı Mor Elektrikli Süpürge

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6999.00
Arçelik TRB 3174 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mor-siyah

Satıcı: birmagaza

7.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 7449.00
Arçelik Trb 3174 Toz Torbalı Mor Elektrikli Süpürge

Satıcı: BAŞARAN ÇEYİZ DTM

7.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7900.00
Arçelik TRB 3174 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mor-siyah

Satıcı: adabeyazesyakampanya

8.624,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 8624.00
Arçelik TRB 3174 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

8.977,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 8977.50
Arçelik Trb 3174 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Altın Mobilya

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 9299.07
Arçelik TRB 3174 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Karabağ Ticaret

9.309,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 9309.02
Arçelik TRB 3174 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 9499.00

Arçelik TRB 3174 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arçelik TRB 3174 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
8.3 kg
6 m
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Arçelik TRB 3174 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• En 300 mm
• Boy 305 mm
• Derinlik 460 mm
• Net Ağırlık 8.3 kg
• Kablo Uzunluğu 6 m

Arçelik TRB 3174 Elektrikli Süpürge Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

medrehitaf Profil Resmi

1 yorum

medrehitaf Birçok süpürgeden iyi. Sulu, hepa hepsini kullanmış biri olarak toz torbalı olması büyük artı. Çekiş gücü iyi. Toz torbası küçük. Bağ evi için falan yeterli gelmeyecektir. Ama normal daireniz için kullancaksanız yeterli.
Ama daha önce bir miele kullanmışsanız size çok dandik gelecektir. Düğmeleri, hortumu, bağlantı yerleri vs. giriş seviyesi bir mielenin yanında oyuncak gibi kalıyor. Fiyatları aynı olmasına rağmen!
Arçelikten daha kaliteli bir ürün çıkarmasını beklerdim açıkçası. Özellikle güç ayar düğmesi ve uzatma borusunun bağlantı yerleri çok eski yıllara aitmiş hissi veriyor.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.