Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8.5 m
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
76 dB

Arçelik TSZ 6282 T Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arçelik Comfort-X 3.0 TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge mor-siyah

Satıcı: adabeyazesyakampanya

10.678,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 10678.00
Arçelik Comfort-X™ 3.0 Tsz 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: AYDENT AVM

10.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 10680.00
Arçelik Comfort-X™ 3.0 TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

11.286,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 11286.00
Arçelik Comfort-X™ 3.0 Tsz 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

11.329,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 11329.70
Arçelik Comfort-X™ 3.0 TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge - Mor

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 16 yorum

11.401,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 11401.80
Arçelik Comfort-X™ 3.0 TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge - Mor

Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM | 16 yorum

11.438,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 11438.07
Arçelik Comfort-X 3.0 TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge mor-siyah

Satıcı: karabaghome

11.611,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 11611.55
Arçelik Comfort-X™ 3.0 TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

11.736,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 11736.60
Arçelik Comfort-X™ 3.0 TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

11.856,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 11856.57
Arçelik Comfort-x™ 3.0 Tsz 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ÇELİKBAŞLAR DTM

11.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11879.00
Arçelik Comfort-x™ 3.0 Tsz 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: CENNET - MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

11.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11880.00
Arçelik Comfort-XTM TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge 12.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 12749.00
ARCELIK Comfort X™ 3 0 Tsz 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ALTIN MOBİLYA

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 13009
Arçelik Comfort-X™ 3.0 TSZ 6282 T Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: gönülsokak

13.850,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 13850.52

Arçelik TSZ 6282 T Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arçelik TSZ 6282 T Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
8.5 m
6 m
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Arçelik TSZ 6282 T Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13

ÖLÇÜLER

• En 300 mm
• Boy 450 mm
• Derinlik 310 mm
• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 8.5 m

Arçelik TSZ 6282 T Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.