Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8 m
Kablo Uzunluğu:
6 m
Su Haznesi:
Var

Arnica Bora ET11133 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Bora Mor ET11133 Su Filtreli Süpürge - Beyaz

Satıcı: Digitalia | 3 yorum

8.183,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 8183.07
Arnica Bora ET11133 - 2400 Watt Su Filtreli Süpürge Mor

Satıcı: SNL-MARKETT

8.228,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8228.00
Arnica Orginal Bora 5000 Et11133 Mor 2400 W Su Filtreli Süpürge

Satıcı: SNL-MARKETT

8.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8240.00
Arnica Bora Mor 850 W Su Filtreli Süpürge

Satıcı: Alse Home | 3 yorum

8.277,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 8277.00
Arnica Bora ET11133 850 W Su Filtreli Elektrikli Süpürge mor

Satıcı: luraturkiye

8.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 8380.00
Arnica Bora ET11133 850 W Su Filtreli Elektrikli Süpürge mor

Satıcı: snl-markett

8.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 8750.00
Arnica BORA Elektrikli Süpürge - Su Filtreli Islak-Kuru Süpürge - Toz Torbasız, Mor

Satıcı: Alse Home

8.835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 8835.00
Bora Su Filtreli Süpürge Et11133 Siyah-Mor

Satıcı: AldımGeldim

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8900.00
Arnica BORA Elektrikli Süpürge - Su Filtreli Islak-Kuru Süpürge - Toz Torbasız, Mor

Satıcı: Aldım Geldim

9.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 9579.00
ARNİCA ET11133 BORA SU FİLTRELİ SÜPÜRGE - MOR

Satıcı: AldımGeldim

10.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 10449.05
Arnica 2400W Su Filtreli Toz Ve Alerjenleri Etkin Bora Et11133 Su Filtreli Süpürge Mor+ Kokulu Parfüm + 3 Yıl Garanti

Satıcı: Bizegel

15.040,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 15040.10

Arnica Bora ET11133 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Bora ET11133 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
8 m
6 m
Var

Arnica Bora ET11133 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok
• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi Su Filtresi

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 8 m

Arnica Bora ET11133 Elektrikli Süpürge Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bahri Profil Resmi

1 yorum

Bahri Emiş türü bunun da ıslak, Kuru diye belirtmişsiniz, düzeltirseniz sevinirim, İyi çalışmalar.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Merhaba,
Su filtreli süpürgelerin haznelerinde su vardır ıslak süpürme yapmaz kuru süpürme yapar su haznesine tozu hapseder.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.