Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
60 dB

Arnica Bora ET11371 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Bora ET11371 Su Filtreli Elektrikli Süpürge – Rose, Güçlü Toz ve Alerjen Temizliği, Hijyenik Kullanım - Rose

Satıcı: Hepsiburada | 135 yorum

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 8599.00
arnica Bora ET11371 Su Filtreli Süpürge Rose

Satıcı: LURA TÜRKİYE

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 8609
Arnica Bora ET11371 2400 W Su Filtreli Elektrikli Süpürge rose

Satıcı: luraturkiye

8.623,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 8623.00
Arnica Bora Et11371 Su Filtreli Süpürge Rose

Satıcı: LuraTürkiye

8.630,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 8630.40
Arnica Bora ET11371 Su Filtreli Elektrikli Süpürge – Rose, Güçlü Toz ve Alerjen Temizliği, Hijyenik Kullanım - Rose

Satıcı: Lura Türkiye | 135 yorum

8.732,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 8732.70
Arnica Bora ET11371 2400 W Su Filtreli Elektrikli Süpürge rose

Satıcı: snl-markett

8.774,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 8774.05
Arnica Bora Et11371 Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Rose

Satıcı: LuraTürkiye

8.802,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8802.10
Arnica Bora Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Rose

Satıcı: LuraTürkiye

8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8990.00
Arnica Bora Et11371 Su Filtreli Süpürge Rose

Satıcı: AldımGeldim

9.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 9499.05
Arnica Bora Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Rose

Satıcı: SNL-MARKETT

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9500.00

Arnica Bora ET11371 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Bora ET11371 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
6 m
60 dB
Su Haznesi:
Var

Arnica Bora ET11371 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok
• Diğer Filtreler Su Filtresi

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m

Arnica Bora ET11371 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.