Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Kablo Uzunluğu:
8 m

Arnica ET14340 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Tesla Ergo Active Kahverengi Toz (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 8.449,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8449.35
Arnica ET14340 Tesla Ergo Active Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kahverengi

Satıcı: Ceylins | 254 yorum

12.922,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 12922.35
Arnica Tesla Premium Ergo Led Işıklı Başlık Kahverengi Et14340

Satıcı: LuraTürkiye

12.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 12816.00
Arnica ET14340 Tesla Ergo Active Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kahverengi

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM | 254 yorum

12.926,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 12926.07
Arnica Tesla Premium Ergo LED Işıklı Başlık ET14340

Satıcı: LuraTürkiye

12.979,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 12979.20
Arnica Tesla Ergo Active Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kahverengi

Satıcı: LuraTürkiye

12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 12990.00
Arnica Tesla Ergo Active Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kahverengi

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 12999.00
Arnica Tesla Ergo Active Kahverengi Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 12999.00
Arnica Tesla Ergo ET14340 Active Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Kahverengi

15 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 12999.00
Arnica ET14340 Tesla Ergo Active 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kahverengi

Satıcı: OnurluYapıMarket

13.165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 13165.00
Arnica Et14340 Tesla Premium Ergo Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

13.483,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 13483.00
Tesla Ergo Active Et14340 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kahverengi

Satıcı: Cazip Alışveriş

13.794,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 13794.10
Arnica ET14340 Tesla Ergo Active 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kahverengi

Satıcı: ernpazarlama

21.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 21400.00

Arnica ET14340 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica ET14340 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
11 m
8 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica ET14340 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 8 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Arnica ET14340 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.