Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Kablo Uzunluğu:
8 m

Arnica ET14341 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Tesla Ergo Active Mavi Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 8.449,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 8449.35
Arnica Tesla Ergo Active Mavi Toz Torbas (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 9.099,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 9099.30
Arnica Tesla Premium Ergo Toz Torbasız Süpürge ET14341 ROSE

Satıcı: SEFA HOME

12.096,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 12096.00
ARNICA ET14341 Tesla Premıum Ergo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Lacivert - Mavi

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM | 254 yorum

12.417,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 12417.00
ARNICA ET14341 Tesla Premıum Ergo Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Lacivert - Mavi

Satıcı: Lura Türkiye | 254 yorum

12.689,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 12689.85
Arnica Tesla Premium Ergo Led Işıklı Başlık Blue ET14341

Satıcı: LuraTürkiye

12.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 12690.00
Arnica Tesla Ergo Active Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: LuraTürkiye

12.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 12690.00
Arnica Tesla Premıum Ergo Toz Torbasız Elektrıklı Süpürge Lacivert

Satıcı: MEDIAMARKT

12.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 12740.00
Arnica Tesla Ergo Active Kahverengi Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 12999.00
Arnica Tesla Ergo Active Mavi Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 12999.00
Arnica ET14341 Tesla Ergo Active 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge lacivert

Satıcı: mediamarkt

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 13000.00
Arnica ET14341 Tesla Ergo Active 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge lacivert

Satıcı: OnurluYapıMarket

13.165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 13165.00
Tesla Ergo Active Et14341 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: Cazip Alışveriş

13.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

13 13349.10
Arnica Et14341 Tesla Premium Ergo Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

13.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 13580.00
Arnica Tesla Premıum Ergo Toz Torbasız Elektrıklı Süpürge Lacivert H13 Filtre Saptan Kumanda

Satıcı: Bizegel

19.579,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

15 19579.10

Arnica ET14341 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica ET14341 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
11 m
8 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica ET14341 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 8 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Arnica ET14341 Tesla Ergo Active Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.