Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
9 m
Kablo Uzunluğu:
6 m

Arnica ET14451 Vesta Cyclon Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Et14451 Vesta Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Lacivert

Satıcı: Ali TEKNO MARKET | 462 yorum

6.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6045.00
Arnica Vesta ET14451 Cyclon 3A 750 W Toz Torbasız Süpürge lacivert

Satıcı: aliteknomarket

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 6250.00
Arnica Vesta Cyclon Et14451 Lacivert 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: firsatkolay

6.306,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6306.60
Arnica Vesta Cyclon ET14451 Lacivert 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Firsatkolay

6.382,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 6382.60
Arnica Et14451 Vesta Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Lacivert

Satıcı: Firsatkolay | 462 yorum

6.407,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 6407.70
Arnica Vesta ET14451 Turbo Fırçalı Hepa 13 Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Lacivert

Satıcı: Ali TEKNO Market

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6750.00
Arnica Vesta ET14451 Turbo Fırçalı Hepa 13 Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Lacivert

Satıcı: Firsatkolay

6.927,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 6927.57
Arnica Vesta ET14451 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: Ali TEKNO Market

6.929,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6929.73
Arnica Vesta Et14451 Cyclon 3A 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

6.942,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6942.00
Arnica Vesta ET14451 Turbo Fırçalı Hepa 13 Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Lacivert

Satıcı: Ali Tekno Market

6.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 6975.00
Arnica Vesta Lacivert Toz Torbasız Elektirik Süpürgesi

Satıcı: MEDIAMARKT

7.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 7840.00
Arnica Vesta Cyclon 750W Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Et14450 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 7999.00
Arnica Vesta Lacivert Toz Torbasız Elektirik Süpürgesi lacivert

Satıcı: mediamarkt

8.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 8000.00
Arnica Vesta ET14451 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Lacivert

4 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 8999.00

Arnica ET14451 Vesta Cyclon Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica ET14451 Vesta Cyclon Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
9 m
6 m
Ses Seviyesi:
74 dB
Su Haznesi:
Yok

Arnica ET14451 Vesta Cyclon Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 9 m

Arnica ET14451 Vesta Cyclon Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.