Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
6 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica Klik Klak ET13331 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Klik Klak Et13331 Cyclone Dikey Süpürge

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

2.165,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 2165.36
Arnica ET13331 Klik Klak Cyclone Dik Elektrikli Süpürge

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

2.203,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 2203.65
Arnica Klik Klak Dik Siklon Süpürge Siyah-Rose ET13331 - Siyah

Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 398 yorum

2.440,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 2440.48
Arnica Klik Klak Et13331 Cyclone Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: TEKNOEVDE

2.669,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 2669.10
Arnica Klik Klak Et13331 Cyclone 600 W Dikey Süpürge Elektrikli Siyah

Satıcı: MADEKA

2.694,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2694.00
Arnica Klik Klak Et13331 Cyclone Dikey Süpürge

Satıcı: TeknoEvde

2.696,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 2696.07
Arnica Klik Klak Et13331 Cyclone 600 W Dikey Süpürge Elektrikli Siyah

Satıcı: OnlineMarketing

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2699.00
Arnica ET13331 Klik Klak Cyclone Dik Elektrikli Süpürge

Satıcı: TeknoEvde

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 2849.05
Arnica Klik Klak Dik Siklon Süpürge Siyah-Rose ET13331 - Siyah

Satıcı: TeknoEvde | 398 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 2999.00

Arnica Klik Klak ET13331 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Klik Klak ET13331 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
6 m
Yok

Arnica Klik Klak ET13331 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Boru Malzemesi Alüminyum
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Mikro Filtre

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m

Arnica Klik Klak ET13331 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.