Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
7 m
Kablo Uzunluğu:
6 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica Merlin Pro ET13213 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Merlin Pro Pratik Süpürge Mor ET13213

Satıcı: Ceylins | 5547 yorum

1.952,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1952.07
Arnica Merlin Pro Et13213 Mor Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Soyturkavm

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1799.00
Arnica Et13213 Merlin Pro 850 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge

Satıcı: Tetamio

1.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1990.00
Arnica Merlin Pro Pratik Süpürge Mor ET13213

Satıcı: EFE FARUK AVM | 5547 yorum

2.036,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2036.70
Arnica Merlin Pro Et13213 Mor 850 W Dikey Süpürge

Satıcı: Etinova

2.092,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 2092.50
Arnica ET13213 Merlin Pro Dik Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: Fiyat Performans

2.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2220.00
Arnica ET13213 Merlin Pro Dik Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: Etinova

2.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2229.00
Arnica ET13213 Merlin Pro 850 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge

Satıcı: Tetamio

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 2290.00
Arnica Merlin Pro Et13213 Mor 850 W Dikey Süpürge

Satıcı: İnter Teknoloji

2.324,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 2324.07
Arnica Merlin Pro ET13213 Dik Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: İnter Teknoloji

2.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 2374.05
Arnica Merlin Pro ET13213 Mor Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: İnter Teknoloji

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 2509
Arnica ET13213 Merlin Pro 850 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge mor

Satıcı: İnterTeknoloji

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 2499.00
Arnica ET13213 Merlin Pro 850 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge mor

Satıcı: ZERDAHOME

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 2500.00

Arnica Merlin Pro ET13213 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Merlin Pro ET13213 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
7 m
6 m
Yok

Arnica Merlin Pro ET13213 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 7 m

Arnica Merlin Pro ET13213 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.