Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
9 m
Kablo Uzunluğu:
6 m

Arnica Mila ET14440 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Mila ET14440 Elektrikli Süpürge - Toz Torbasız, HEPA Filtreli, Turbo Başlıklı, Ev Tipi, 0,2 L Kapasiteli - Gri - Siyah

Satıcı: Ali TEKNO MARKET | 325 yorum

6.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6045.00
Arnica Mila Et14440 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Antrasit

Satıcı: LuraTürkiye

6.132,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 6132.10
Arnica Mila ET14440 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge antrasit

Satıcı: snl-markett

6.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 6350.00
Arnica Mila ET14440 Elektrikli Süpürge - Toz Torbasız, HEPA Filtreli, Turbo Başlıklı, Ev Tipi, 0,2 L Kapasiteli - Gri - Siyah

Satıcı: Terra Shop | 325 yorum

6.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 6510.00
Arnica Mila ET14441 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Rose

Satıcı: UCUZAÇEYİZ

6.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6600.00
ARNİCA ET14440 MİLA TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE -ANTRA

Satıcı: LuraTürkiye

6.614,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 6614.40
Arnica Mila ET14440 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge antrasit

Satıcı: luraturkiye

6.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 6640.00
Arnica Mila Et14440 Toz Torbasız Sessiz Turbo Başlıklı Elektrikli Süpürge 750 Watt

Satıcı: KARDELEN AVM

6.824,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 6824.09
Arnica Mila Turbo Başlıklı Yıkanabilir Hepa 13 Filtreli Sessiz Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: KOLAY SİPARİŞ

6.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6850.00
ARNİCA ET14440 MİLA TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE -ANTRA

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

7.055,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 7055.02
Arnica Mila Torbasız Elektrikli Süpürge Et14440

Satıcı: züccaciyecim

7.412,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 7412.52
Arnica Mila Et14440 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge – Antrasit

Satıcı: Evcimo Home

7.653,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 7653.10
Arnica Mila Et14440 750 W Antrasit Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Evcimo Home

7.997,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 7997.07

Arnica Mila ET14440 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Mila ET14440 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
9 m
6 m
Ses Seviyesi:
74 dB
Su Haznesi:
Yok

Arnica Mila ET14440 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 9 m

Arnica Mila ET14440 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.