Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
9 m
Kablo Uzunluğu:
6 m

Arnica Mila Trend ET14444 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Mila Trend ET14444 Toz Torbasız Süpürge Rose

Satıcı: Ali TEKNO MARKET | 3 yorum

5.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 5580.00
Arnica Mila Trend ET14444 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge rose

Satıcı: aliteknomarket

5.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 5925.00
Arnica Mila Trend ET14444 Toz Torbasız Süpürge Rose

Satıcı: isdedgrup | 3 yorum

6.138,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 6138.00
Arnica Mila Trend Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Rose

Satıcı: Amazon.com.tr

6.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 sn önce

4 6185
Arnica Mila Trend 750 W Toz Torbasız Süpürge Rose

Satıcı: SNL-MARKETT

6.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 6300.00
Arnica Mila Trend ET14444 Toz Torbasız Süpürge Rose

Satıcı: Ali TEKNO Market

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6500.00
Arnica Mila Trend 750 W Toz Torbasız Süpürge Rose Et14444

Satıcı: LuraTürkiye

6.577,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6577.10
Arnica Mila Trend ET14444 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge rose

Satıcı: luraturkiye

6.761,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 6761.00
Arnica Et14444 Mila Trend Toz Torbasız Süpür. Rose

Satıcı: Cazip Alışveriş

6.941,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 6941.10
Arnica Mila Trend 750 W Toz Torbasız Süpürge Rose

Satıcı: Nalburcum

9.927,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 9927.50

Arnica Mila Trend ET14444 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Mila Trend ET14444 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
9 m
6 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica Mila Trend ET14444 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 9 m

Arnica Mila Trend ET14444 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.