Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Yok
Hareket Yarıçapı:
8 m
Kablo Uzunluğu:
5 m

Arnica Pika ET14401 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Pika Kırmızı Toz Hazneli Elektrikli Süpürge, 250 W, 2.5 L Hazne, HEPA 13 Filtre, Kırmızı

Satıcı: ALİTEKNO MARKET

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 4010
Arnica Pika ET14401 Elektrikli Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

3.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 3880.00
Arnica Pika Et14401 Kırmızı 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: İstereyon

3.915,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 3915.10
Arnica Pika ET14401 Elektrikli Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Ali TEKNO Market

3.926,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3926.19
Arnica Pika ET14401 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: klasevim

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 4000.00
Arnica Pika ET14401 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: aliteknomarket

4.055,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4055.33
Arnica Pika ET14401 Toz Torbasız Elekrikli Süpürge Kırmızı - 0 - Altın

Satıcı: KLASEVİM

4.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 4185.00
Arnica Pika ET14401 Elektrikli Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: KLASEVİM

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4200.00
Arnica Pika 14401 Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: EFEFARUKAVM

4.263,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 4263.10
Arnica Pika 14401 Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: EFEFARUKAVM

4.291,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 4291.84
Arnica Pika 14401 Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: EFE FARUK AVM | 1 yorum

4.454,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 4454.70
Arnica Pika ET14401 Toz Torbasız Elekrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: EFE FARUK AVM

4.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 4790.00
Arnica Pika ET14401 Toz Torbasız Elekrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: Bims AVM

5.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 5279.04
Arnica Pika Kırmızı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ET14401

Satıcı: züccaciyecim

5.290,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

14 5290.79
Arnica Pika ET14401 Elektrikli Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: bilerekal

5.431,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

15 5431.03

Arnica Pika ET14401 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Pika ET14401 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
8 m
5 m
Ses Seviyesi:
75 dB
Su Haznesi:
Yok

Arnica Pika ET14401 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Yok
• Siklon Filtre Yok
• Diğer Filtreler AFS Filtre

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 24.8 kW
• Enerji Sınıfı A
• Hava Filtreleme / Emisyon C
• Halı Temizlik Performansı D
• Sert Zemin Performansı A

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m
• Hareket Yarıçapı 8 m

Arnica Pika ET14401 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.