Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
8 m
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica Pika ET14414 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Pika ET14414 Cyclone Max Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı 0,30 Lt Toz Hacmi ve EPA 12 HEPA Filtre - Beyaz

Satıcı: Ali TEKNO MARKET | 9 yorum

3.673,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3673.50
Arnica Pika ET14414 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: ALİ TEKNO MARKET

3.936,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 3936.00
Arnica Pika ET14414 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı - Kırmızı - Siyah

Satıcı: Atlas Zuccaciye | 3797 yorum

4.216,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4216.77
Arnica YENİ Pika ET14414 CYCLONE MAX Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: UCUZAÇEYİZ

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4600.00
Arnica YENİ Pika ET14414 CYCLONE MAX Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: Buevin

4.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4689.00
Arnica Yeni Pika Et14414 Cyclone Max Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: LuraTürkiye

4.886,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4886.10
Arnica Pika ET14414 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: Amazon.com.tr

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 5010
Arnica Pika Kırmızı 750 W Toz Torbasız Süpürge ET14414

Satıcı: Buevin

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 5114.07
Arnica Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı ET14414

Satıcı: LuraTürkiye

5.270,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 5270.40
Arnica Yeni Pika Et14414 Cyclone Max Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

5.331,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 5331.10

Arnica Pika ET14414 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Pika ET14414 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
8 m
5 m
Yok

Arnica Pika ET14414 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler AFS Filtre

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m
• Hareket Yarıçapı 8 m

Arnica Pika ET14414 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.