Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
8 m
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica Pika ET14415 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Pika ET14415 Toz Torbasız Elektrik Süpürge Gri

Satıcı: Trendyol

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4649.07
Arnica Pika Et14415 Toz Torbasız Elektrik Süpürge Gri

Satıcı: LuraTürkiye

4.886,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4886.10
Arnica Pika ET14415 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri

Satıcı: UcuzaSatar

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 5009
Arnica Pika Et14415 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: BİZCE AVM

5.219,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 5219.10
Arnica Pika Et14415 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: luraturkiye

5.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 5240.00
Arnica Pika ET14415 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri

Satıcı: LuraTürkiye

5.270,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 5270.40
Arnica Pika ET14415 Toz Torbasız Elektrik Süpürge Gri

Satıcı: LuraTürkiye

5.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5490.00
Arnica Pika Et14415 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: burakzuccaciye

5.535,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 5535.50
Arnica Pika Et14415 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri

Satıcı: Burak Züccaciye

5.844,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 5844.12
Arnica Pika ET14415 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri

Satıcı: Burak Züccaciye

6.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 6200.00
Gri Renkli Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi, Güçlü ve Kullanışlı Temizlik Aleti - Ahşap - Bej - Siyah - Seçenek 1

Satıcı: woodhub

13.643,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 13643.10

Arnica Pika ET14415 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Pika ET14415 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
8 m
5 m
Yok

Arnica Pika ET14415 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler AFS Filtre

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m
• Hareket Yarıçapı 8 m

Arnica Pika ET14415 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.