Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8 m
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Seviyesi:
75 dB

Arnica Pika Turbo ET14411 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Pika ET14411 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Camel - 0 - Altın

Satıcı: Ali TEKNO MARKET | 2 yorum

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 4500.00
Arnica Et14411 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: İNDİRİM GELSİN

4.341,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4341.20
Arnica Pika ET14411 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Camel - Beyaz

Satıcı: İndirim Gelsin | 1 yorum

4.519,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 4519.80
Arnica Pika Turbo Et14411 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Camel

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

4.761,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4761.50
Arnica Pika Et14411 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Camel

Satıcı: Ali TEKNO Market

4.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4800.00
Arnica Pika Turbo ET14411 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gold-rose

Satıcı: KarakayaBilişim

4.908,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4908.00
Arnica Pika Turbo Et14411 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

4.975,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4975.50
Arnica Pika Turbo ET14411 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gold-rose

Satıcı: ergenclerzuccaciye

5.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 5050.00
Arnica ET14411 Pika Turbo Elektrikli Süpürge

Satıcı: Karakaya Elektronik

5.087,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 5087.04
Arnica Pika Turbo Et14411 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Karakaya Bilişim

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 5114.07
Arnica Pika Turbo Et14411 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Atlas Züccaciye

5.335,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5335.34
Arnica ET14411 Pika Turbo Elektrikli Süpürge

Satıcı: ergençler züccaciye

5.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 5350.00

Arnica Pika Turbo ET14411 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Pika Turbo ET14411 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
8 m
5 m
75 dB
Su Haznesi:
Yok

Arnica Pika Turbo ET14411 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler AFS Filtre

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m
• Hareket Yarıçapı 8 m

Arnica Pika Turbo ET14411 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.